Korkum, tüm bunlar özgür düşünürleri yerli teröristler olarak adlandırmak için yapılan bir darbeydi.

Oturan başkanın oyuncu olarak atandığını. Daha fazla fethetme ve bölme 2020 için belirlendi. Herkesin bölünmesiyle, Trump taraftarlarını komplo teorisyenleri grubuna itmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Hepimiz, ajandalarını zorlayan acemilerden bir serseri acele edeceğimizi biliyorduk. Bazıları ona düştü, bazıları değil.

Ortak komplocuları dışarı atmak için sansür devreye giriyor ve bizi, tıpkı bunun gibi siteler ve abonelerle olan ilişkimiz nedeniyle çevrimiçi olarak silinmeye karşı savunmasız bırakıyor. Ülkemizin hainleri olarak görülüyor ve baskılanmaya devam eden diğer konulardaki teorilerimizde daha fazla şüphe uyandırıyoruz. Tüm bunlar başlamadan önce, yolsuzluk hakkında pek çok bilgi çıkıyordu. Onu açığa çıkarıyorduk ve başkalarının gözlerinin önünde neyin saklı olduğunu görmelerini sağlıyoruz. Sonra aniden, büyük bir fethedin ve bölün, böylece şu anda içinde bulunduğumuz durumu yaratın

Author

20 Comments

1. Kilis merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım 12-01-2021 20:59:06

2. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe ” çok güzel. Slm paylaşım inanki mükemmel, şukuladım , banu – 406

3. Antalya merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 01:04:34

4. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 13-01-2021 03:52:45

5. Ardahan dan kimler var. Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe . selamun aleyküm siteniz cidden mükemmel, sağolun , hatice – 319

6. Kırşehir dan kimler var. Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe . Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , banu – 95

7. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ali – 57

8. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 16-01-2021 11:59:12

9. Bayburt merkezden ben ahmet. Slm web siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 01:22:13

10. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler

11. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

12. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 317

14. Giresun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler 25-01-2021 16:37:46

15. Adana merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 06-02-2021 02:18:23

16. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe . Slm siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 152

17. Aydın dan kimler var. Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe . selam arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, teşekkürler , gaye – 39

18. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle iyi, tebrikler , gaye – 321

19. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri Olarak Bilinen Bir Grubu Yok Etmek İçin Yapılan Darbe ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 376

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link