Kategoriler
Genel

Komplo teorisyenlerimin tavsiyesine ihtiyacım var ..

Bunu nereye göndereceğimi bilmiyordum ama sahte haberlerin yaptığı kadar coronavirus’a inanan biri değilim ama ailem her gün haberleri izliyor ve corona hakkında konuşuyor ve gerçekten sinir bozucu .. aslında orada olduğuna inanıyorlar ülkede bir grup insan ondan öldü. Geçen Cuma günü yemek sipariş ettik ve bu ahbap tam anlamıyla dezenfektan mendil ile ketçap paketlerine kadar her şeyi sildi ve yaptığımız her şey arka bahçeye gidip futbol oynamak olsa bile evdeki herkesi dezenfekte etmesini emrediyor … bu noktada gidiyorum aklımı kaybetmek için ne yapmalıyım? Ona her haberde gördüğü her şeye inanamayacağını söylesem, beni kapatır ve “aptal komplolarıma” inanmaya devam etmemi söyler

“Komplo teorisyenlerimin tavsiyesine ihtiyacım var ..” için 21 yanıt

Kilis merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 15-04-2020 06:19:19

Sivas merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-04-2020 15:32:41

Denizli merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler 01-05-2020 02:08:06

Bingöl merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-05-2020 11:15:21

Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-05-2020 13:43:01

Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 24-05-2020 21:09:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir