Komplo Video Platformları?

Yakında büyük bir şeyle çıkacağım. Ve YouTube’un yalnızca sitelerinde buna izin vermekle kalmayıp tüm kanalımın kapatılabileceğinden şüpheleniyorum. Yine de oraya yükleyeceğim. youtube.com/user/Nebulous1982

Özellikle komplolar için video platformlarını bilen var mı? Açıkçası zaten YouTube’dayım ve Bitchute.

Gönderen … 1Truth4Life
[comments]

“Komplo Video Platformları?” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” Komplo Video Platformları? ” çok güzel. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 103

2. Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-12-2020 04:56:05

3. Karabük dan kimler var. Komplo Video Platformları? . Selamlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 182

4. Sinop merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 10-12-2020 08:45:32

5. Isparta dan kimler var. Komplo Video Platformları? . Mrb sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 23

6. Zonguldak dan kimler var. Komplo Video Platformları? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, saolun , mehmet – 229

7. Denizli dan kimler var. Komplo Video Platformları? . Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 126

8. Bu konu : ” Komplo Video Platformları? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 497

9. Adana merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-01-2021 01:09:54

10. Mersin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 11-01-2021 19:17:53

11. Ağrı merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 01:15:14

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Komplo Video Platformları? . Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 43

13. Erzincan merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 11-02-2021 00:46:34

14. Tekirdağ dan kimler var. Komplo Video Platformları? . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 334

15. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 01-03-2021 03:20:01

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link