Komplo züppesi olma

Son zamanlarda burada insanları HERHANGİ bir politikacıyı destekledikleri için utandırmakla ilgili çok sayıda Retorik var çünkü “hepsi kuklalar”. Normalde% 100 katılıyorum. Ama komplo teorisyenleri her zaman birilerinin “ONLARI” nasıl alaşağı etmesi gerektiğinden şikayet ederler, ancak şimdi birisinin gerçekten yönetici elitlere / bankacılara / illuminati’ye saldırıyor olabileceğine dair kanıtlar olduğuna göre, “THEM” olarak adlandırırsanız, insanlara çenesini kapamalarını söyleyin. o? Umarım Trump gerçekten sistemle savaşıyor ve gerçekten öyle görünüyor ve evet, aşı gibi şeyler yüzünden durumun böyle olup olmadığını merak ettim, ama kişi gerçekte iktidar konumunda kalacak kadar popüler nasıl kalınır? bir bs virüsüne “çareler” gibi şeyler önermeden, “başlatılmamış” kitlelere hizmet vermeden bir şey başarabilir mi? Sisteme gerçekten saldırıyorsa, sınırlar içinde oynamak zorundadır, böylece oyundan çıkmak zorunda kalmaz. Ona bir şans verin, eğer gerçekten bizim tarafımızda değilse, o zaman eskisinden daha az düzüşmeyiz. Ama öyleyse, onu desteklemeliyiz. Gerçeği nasıl anlarız? Belki sadece zaman gösterecek … Ama nezaketle bir araya gelmeliyiz ve bu dünyayı bölen kötülükle gerçekten savaşmayabilir veya OLMAYACAK nedenlerini çözmeliyiz. Öyleyse başlayalım:

“Komplo züppesi olma” üzerine 25 yorum

1. Balıkesir dan kimler var. Komplo züppesi olma . Selam web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , memo – 19

2. Bu konu : ” Komplo züppesi olma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 24

3. Samsun merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 20:53:32

4. Bu konu : ” Komplo züppesi olma ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 54

5. Bu konu : ” Komplo züppesi olma ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , banu – 19

6. Artvin merkezden ben mehmet. Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 23:15:46

7. Bu konu : ” Komplo züppesi olma ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 423

8. Bursa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım 22-12-2020 05:25:22

9. Bu konu : ” Komplo züppesi olma ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 205

10. Karaman dan kimler var. Komplo züppesi olma . Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 293

11. Bu konu : ” Komplo züppesi olma ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 126

12. Antalya merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:33:21

13. Ardahan dan kimler var. Komplo züppesi olma . Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 91

14. Bingöl dan kimler var. Komplo züppesi olma . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler , memo – 96

15. Sinop merkezden ben gaye. Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 02:59:35

16. Bu konu : ” Komplo züppesi olma ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 139

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link