Merhaba, pek bir komplo değil, çok merak ettiğim bir şey. Komplocuların ve Hıristiyanlık DIŞINDA onlara fırlatılan her şeye kelimenin tam anlamıyla inanmamanın ne anlamı var? Bu denizaltında her zaman bunu tanrı olarak görüyorum, İsa ve Hristiyanlığın aldatmacasında ve kontrol kullanımında çok şeffaf ve o kadar açık olduğunu hissediyorum ki burada hemen reddedilecek. Ama aslında, işler kötüye gittikçe DAHA SERTLEŞTİRİLMİŞ gibi görünüyorsunuz? Ve bunu Hıristiyanlar için söylemiyorum, enerjini nasıl harcadığın gerçekten umurumda değil. Biri bu kadar açık bir şekilde düşünceleri ve duyguları kontrol etmek için bir yöntem olduğunda ikisinin nasıl ilişki kurduğu konusunda kafam karıştı.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Komplocular ve Hıristiyanlık ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim güzel, sağolun , mehmet – 313

2. Çorum merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler 14-03-2021 00:54:48

3. Bu konu : ” Komplocular ve Hıristiyanlık ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 12

4. Bu konu : ” Komplocular ve Hıristiyanlık ” çok güzel. Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 342

5. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2021 14:16:00

6. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-04-2021 19:28:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link