Kategoriler
Genel

Komplodan Gerçeklere: COVID-19 Salgını, Bilgi Kontrolü ve Yeni Dünya Düzeni'nin analizi (Ek, yüzlerce alıntı içerir) – BÖLÜM 2

Bu gönderi Bölüm 2/2, Önce Bölüm 1'i okuyun:

Bölüm 1 | Bölüm 2 | Ek A | Ek B

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

SIKIYÖNETİM

Kilitlenmeden Sıkıyönetim'e:

Tıpkı Çin'in endüstri ve teknolojide öncülük etmesi gibi, Insan hakları ihlalleri. Mevcut pandemide vatandaşlar polis tarafından dövüldü, sert sansüre uğradı ve hatta kendi evlerine kilitlendiBazıları haftalarca kilitlendi. Suistimaller sonsuz ve Çin tonlarca bilgiyi bastırıyor. Sizi göz atmaya çağırıyorum Nothingburger Arşivi ve Çin'de gerçekleşen vahşeti kendiniz görün.

Burada ABD'de şu anda "Sıkıyönetim Lite" altındayız ve sıkıyönetimde ilerliyoruz. Dünyadaki diğer birçok ülkede aynıdır ve bazılarında zaten önemli ölçüde ilerlemiştir. Tüm bunlar, konuşma dilinde "Medikal Sıkıyönetim" olarak adlandırılan parlak bir kampanya ile başarılıyor. (Bu kavram, bu video James Corbettve izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim, ancak adil uyarı, bir saat sürüyor.)

"Sıkıyönetim ?! Bah! Bu nasıl olabilir? İnsanlar izin vermez!"

Sadece buna izin vermenin çok ötesinde, insanlar şimdi bunun için yalvarıyorlar. İnsanlar ulusal bir kilit istiyor. İnsanlar komşularını dışarı çıktıkları için polise bildiriyorlar. Web siteleri ve telefon bankaları özellikle komşularınızı rapor edebilmeniz için oluşturulmaktadır. Vatandaşlar, gönüllü olarak "sosyal mesafe" olup olmadığını hükümete bildiren uygulamaları gönüllü olarak indiriyor. Bunlar zaten oluyor.

Bu, kitlelerin panik ve kitle histerisi yoluyla psikolojik manipülasyonu ile minimum fiziksel çaba ile elde edilir. ("TUVALET KAĞIDI tükeniyor!") Korkunç bir nüfus itaatkar bir nüfustur. Kitle iletişim araçları, her biri bir öncekinden daha histerik olan, parlak kırmızı Infographics ve arka planda çalan çılgın müziklerle dolu, aşırı derecede sansasyonel 7/24 katil virüsleri ile dünyayı dehşete düşürdü. Şimdi hükümetin medeni haklarını alıp evlerine kilitlemesini isteyen çok sayıda insan var.

Bir ay önce maviden, hükümetin polis ve ordu tarafından uygulanacak zorunlu bir ulusal karantina duyurduğunu söylemiş olsaydınız, muhtemelen hem gülmüş hem de eşzamanlı olarak bu kadar sert ve benzeri görülmemiş bir fikre karşı çok dirençli hale gelirdiniz. Medya "yavaş yürüyüş" bilgi kontrol tekniğini kullandığında budur. Bir kerede düşürülürse insanlar isyan ederdi, ancak kaşık ısırık büyüklüğünde dozlarla beslenirse, insanlar her yeni duyuru ile daha az sarsılırlar.

Burada ABD'de aşağı yukarı çocuklar birkaç gün sonra haftalar okula gitmemekle başladı ve şimdi birçok çocuk bu yıl hiç geri dönmüyor. Önce Kaliforniya, sonra New York, Illinois, Connecticut, New Jersey ve gelmeye devam ettiler. Daha sonra "sınırsız seyahat" için Meksika sınırını, ardından Kanada sınırını kapattık. "Evde kalmak" önce önerildi, sonra zorunlu oldu ve şimdi sokağa çıkma yasağı koyuluyor ve polis kapıdan kapıya gidiyor. kapı ihlal edenler arıyor. İşletmelerden ağır suçlamaları kapatmak ya da bunlarla yüzleşmek için yavaş ve kademeli olarak gerekliydi. Ve şimdi, vatandaş daha sıkı kontroller için yalvarıyor. Tek bir atış bile olmadan tam gönüllü ulusal kilitlenme, kolay peasy. Ve bunun gibi, şimdi insanlığın 1 / 3'ünden fazlası karantina altında.

Yaşlı ve Yoksulları Öldür

Yaşlılar elbette bahane. Ve bir kez daha, büyükannenizin ölmesini İSTEMİYORUM ve katılığın en savunmasız üyelerini güvende tutmak için her türlü önlemi almamız gerektiğine katılıyorum. Bununla birlikte, sürekli olarak, yoksulları veya yaşlıları umursamadıklarını açıkça belirten güçler, çünkü sürekli olarak tüketici korumalarını, tıbbi kapsamı, emeklilik fonlarını ve daha fazlasını, her şeyden önce. Bu yüzden aniden yaşlıları önemsediğine inanmak biraz zor; ancak, yaşlıları korumaya çalışmak kesinlikle insanları geride bırakabilirsin.

Daha büyük soru, COVID-19'u çevreleyen veriler tutarsız ve eksikse ve her gün birçok insanın diğer bulaşıcı hastalıklardan öldüğü gibi (kalp yetmezliği ve diğer birçok ölüm nedeninden bahsetmiyoruz), neden Hastanelerdeki dalgalanma kapasitesi hakkındaki matematiği anlıyorum ve yine bu hastalığa karşı savaşın ön cephesindeki cesur insanlar için çok minnettarım. Bizi hastalıktan, kanserden ve modern toplumumuzda olmadan yaşamak için kutsanmış olduğumuz diğer tüm korkunç şeylerden korumaya çalışıyoruz.

Ancak şu anda tüm dünyada ortaya çıkan şeyin ekonomik ve toplumsal yankılarının yıkıcı, uzun süreli sonuçları olacaktır. Küçük işletmeler yok ediliyor ve birçok aile geçim kaynaklarını ve gelir kaynaklarını kaybetti. Depresyon yaygınlaşıyor ve intihar oranları artıyor. İnsanlar gelecekle ilgili belirsizlikten korkuyorlar. İnsanlar tam anlamıyla bakkallardaki koridorlarda tuvalet kağıdı, su ve ekmek üzerinde savaşıyorlar. Ve küresel tedarik zinciri kapanma yoluyla dizlerine daha da getirildikçe, kıtlık artacaktır, ta ki insanlarla temel kaynaklar için savaşan ve öldüren insanların mantıksal sonuçları kaçınılmazdır.

Ve yine … hepsi tasarım gereği. İster insan yapımı, ister doğal olarak olsun, bu salgına verilen yanıt, maksimum miktarda korku ve kaos yaratmak için kullanıldı, manipüle edildi ve dikkatle yönetildi. Ve hata yapmayın, fakir insanları ve yaşlıları öldürmek bu salgının talihsiz bir yan etkisi değildir … amaç budur. Neyse, bunlardan biri.

Yoksullar ve yaşlılar sisteme fazla katkıda bulunmuyorlar. Para yaratmazlar veya harcamazlar. Parası olanlar onları sistemde bir drenaj olarak görürler ve sistematik olarak "yüklerini" ortadan kaldırmak için yavaşça açlıktan ölmek üzere tasarlanmış yasaları ve uygulamaları sistematik olarak uygularlar. Hatta güçlerin istemek büyükannen ölmek için … sadece şu ya da bu şekilde umursamıyorlar, çünkü sadece bir şeyi önemsiyorlar. Bütün bunlar, her zaman, sadece bir şeyle ilgilidir.

PARA.

“Ama neden? Son oyunu nedir?”

Hepsi birkaç basit mermi noktasına kadar damıtılabilir:

• Yeni bir küresel ekonomi yaratmak için ekonomiyi çökertmek

• Nüfusu kontrol etmek için yeni bir gözetim durumu uygulamak için teknolojiyi kullanın

• İklim değişikliğini hafifletmek için çok geç bir girişimde kirliliğe hızlı bir şekilde son verin

• Değişimden uzak bir insanlığı ister beğensinler ister beğenmesinler geleceğe sürükleyin

Yani bu büyük "komplo". Şimdiye kadar getirildi mi?

Kaynağa bakılmaksızın, bu salgının tepeden aşağıya tepkisi, küresel ekonomik sistemi kasıtlı olarak çökertmek için yeni ve sert önlemler almak olmuştur. Tüm parayı alacaklar, uzaklaşacaklar, küçük işletmelerin ölmesine izin verecek, yeni zincir mağazalar ve restoranlarla yüzleşecek ve kendilerini kişisel olarak daha da zenginleştirecekler. Oldukça basit bir şekilde, en temel insan içgüdülerinden biridir. Zenginler her zamanki gibi zenginleşir ve fakirler fakirleşir.

Ayrıca sizi takip edebileceklerinden ve sizi kontrol altında tutabileceklerinden emin olmak istiyorlar, böylece sistemlerinden gerçekten kaçamayacağınızdan emin olmak için yeni Orwellian gözetim teknolojisi uygularken hakları ve gizliliği azaltmaya devam edecekler.

Artık biliyoruz ki, son 100 yılda iklime yaptığımız benzeri görülmemiş zararlar felaket olaylarına neden olacak ve bin yılını geri alacak. Bununla birlikte, bu gezegenden sıkılmak için hala bir miktar para var ve çevreye verilen zararı en aza indirmek, küresel enerjiler kralılarının Mars'a veya herhangi bir yere gitmeden önce bizi maksimum karı sıkmasına ve bizi köylülere bırakmasına izin verecek.

Gelecek her gün daha hızlı ve daha hızlı geliyor. İşlerin sonsuza dek olduğu gibi kalacağına inanıyor musunuz? Yangının keşfinden nükleer füzyona geçtik; simyadan gen eklemeye; ticaret ve takastan mobil ödeme uygulamalarına kadar. 60'lı yıllarda insanlar tel çekme konusunda endişeliydi ve şimdi herhangi bir aptal uygulamanın bizi izlemesine ve tüm kişisel verilerimize erişmesine izin veriyoruz.

Ancak insanlar değişime karşı dirençlidir. Her zaman bastonunu sallayarak, ilerleme halinde bağırmak ve _____ 'nın insanlığın çöküşü olacağını ilan eden mecazi bir yaşlı adam olmuştur. Telefonumuzun işletim sistemi güncellendiğinde, Facebook yeni bir düzen sunduğunda, favori bir marka ambalajlarını değiştirse bile şikayet ediyoruz. Yine insan doğası. Fakat paradoksal olarak, medeniyetin ilerlemesi için sürekli çabalarımızla da bağdaşmaz.

Yine de ilerleme ilerliyor, bu yüzden bize ısırık büyüklüğünde ve lezzetli şekillerde sunulması gerekiyor. Size "Daha fazla özelleştirme ve kişiselleştirme!" "Kolay! Kullanışlı!" "Sadece bu yeni uygulamayı indirin ve tüm kişisel verilerinize erişim verin ve herkesin yaptığı yeni, havalı, modaya uygun şeyi yapabilirsiniz."

İster beğenip beğenmesek de gelecek zor ve hızlı bir şekilde geliyor. Ve şimdi olanların çoğu, onlarca yıllık küresel seçkinlerin planlama ve eylemlerinin sonucudur.

İşte köşede olan ana şeylerden bazıları:

• Evrensel Temel Gelir (UBI) – Tüm vatandaşlara devlet tarafından ödenen bir gelir sağlanacaktır. Bu zaten tüm dünyaya yayılıyor.

• Her Yerde Otomasyon – Robotik, yapay zeka ve otomasyon ilerlemeye devam ettikçe, insan emeğine daha az ihtiyaç duyulacak ve insanlar UBI'larına bağlı olarak çok fazla veya hiç çalışmak zorunda kalmayacaklar.

• Nakitsiz toplum – UBI'nız size dijital olarak sağlanacak ve dünya hükümetleri kendi BitCoin benzeri dijital para birimlerini yarattıkça tüm paranız blok zincirine taşınacak. Tüm ödemeler dijital olarak yapılacak ve şirket ve hükümet incelemesine tabi olacaktır.

• Dijital Kimlik – Paranıza, tıbbi kayıtlarınıza ve elbette GPS takibine bağlı olacak kalıcı bir kimlik kodu verilecektir. Diğer amaçların yanı sıra, güvenlik taraması, trafik kontrolü ve reklam amaçlı kullanılacaktır.

• Zorunlu Aşılar – Ayrıca dünyanın birçok yerinde halihazırda uygulanmakta, en son önerilen aşıları ve / veya diğer tıbbi gereksinimleri almanız gerekecektir. Bu, dijital kimliğinize bağlı olacaktır ve kayıtlarınız standartlara uygun değilse, kamusal alanlara girişiniz reddedilecektir.

• Yapay zeka – Halihazırda çeşitli amaçlar için AI kullanıyoruz, ancak kendi başına hala çok işlevsel değil. Bununla birlikte, AGI veya Yapay Genel İstihbarat'ın 2030 yılına kadar ortaya çıkacağı, genellikle alandaki tüm üst düzey akıllar tarafından kabul edilir. Ve AI'ı kim kontrol ederse, tüm dijital popülasyonu kontrol edecektir.

Bu bahsettikleri "Yeni Dünya Düzeni" mi? Dünyanın sonu?

Evet ve hayır. "Yeni" bir dünya düzeni değil, hepsi yüzyıllardır bu yönde ilerliyor. Ama hiç kuşkunuz olmasın, güçler nihayet onlarca yıldır çalışmalarda olan planları gerçekleştiriyorlar ve şimdi makine hareket halinde, durmuyor. Bunu planladılar, şimdi hepsi kaçınılmaz.

Ayrıca gölgelerde de gerçekleşmiyor. Bunu tam önümüzde yapıyorlar ve dünyanın görmesi için televizyonda yayınlıyorlar. Ama dünya dinlemiyor. David Rockefeller yıllardır bunun hakkında açıkça konuşuyor:

"Washington Post, New York Times, Time Magazine ve yöneticileri toplantılarımıza katılmış ve neredeyse kırk yıldır takdir vaatlerine saygı duyan diğer büyük yayınlara minnettarız. Bu toplantı için planımızı geliştirmemiz imkansız olurdu. eğer o yıllarda tanıtım ışığına maruz kalsaydık. "

"İdeolojik aşırılık yanlıları Castro'yla buluşmamı ailemi suçlamak için kullandılar ve Amerikan siyasetine ve Amerikan kurumlarına hükmettiğimizi iddia ettiler. Eğer çağırmak istiyorsan bütün dünyaya, tek bir dünyaya karşı çalışan bir komplo ve örgütün arkasında olduğumu iddia ediyorlar Eğer iddia buysa, suçlu olduğumu belirtiyorum ve daha iyi küresel ve politik bir yapı inşa ettiğimiz için bunu söylemekten gurur duyuyorum. "

"Tek ihtiyacımız olan doğru büyük kriz ve milletler Yeni Dünya Düzeni'ni kabul edecekler."

Temel çalışma prensipleri basittir: Birkaç yumurtayı kırmadan omlet yapamazsınız. Ve insanlara onlarca yıldır böyle ya da böyle söylüyorlar. Kilitleme Adımı belgesi yayınlandı. Olay 201'i yayınladılar. İnsanlar İlluminati'nin siyah cüppelerdeki bu gizemli figürler olduğunu düşünüyorlar, ama … her şeyi önümüzde yapıyorlar. Ve insanlar dinlemiyor.

Yani … bu bir komplo mu? Bu olacak şeyler "kötü mü?"

Bilmiyorum. Ama gerçek şu ki, her şey değişirken, hiçbir şey gerçekten değişmiyor. Tabii, işletim sistemimizi yükseltirken küresel bir hizmet kesintisi oldu.

Peki neye inanıyorum?

Açgözlülük adına tüm küresel ekonomiden tüm para ve kaynakları silmenin yanlış olduğuna inanıyorum.

Milyonlarca insan hayatını kasten kullanmanın ve küreselci bir gündemi ilerletmede "teminat hasarından" başka bir şey olarak almanın yanlış olduğuna inanıyorum.

İnsanlara yalan söylemenin ve onları manipüle etmenin yanlış olduğuna inanıyorum.

Ve son olarak, eğer kimse ayağa kalkar ve bir değişiklik yapmaya çalışmazsa, onlar için hiçbir şey kalmayıncaya kadar bizden gittikçe daha fazla almaya devam edeceklerine ve o zaman sadece devam edeceklerine inanıyorum.

Ortak olan için, savunmasız ve ezilenler için doğru olan için savaşmaya devam edeceğim.
Ne yapacaksın?

Ek Bölüm A

Ek B

“Komplodan Gerçeklere: COVID-19 Salgını, Bilgi Kontrolü ve Yeni Dünya Düzeni'nin analizi (Ek, yüzlerce alıntı içerir) – BÖLÜM 2” için 24 yanıt

Hakkari merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-03-2020 01:22:45

Amasya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-03-2020 08:19:59

Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-03-2020 00:34:55

Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2020 21:45:49

Batman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-04-2020 11:54:44

Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten valla iyi, teşekkürler 18-04-2020 22:10:43

Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler 19-04-2020 15:26:26

Tokat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, şukuladım 25-04-2020 14:14:21

Osmaniye merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 28-04-2020 23:26:02

Gümüşhane merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 07-05-2020 20:55:05

Isparta merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:57:03

Isparta merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 16-05-2020 04:23:20

Edirne merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-06-2020 13:51:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir