Kendimizi içinde bulduğumuz durum
Yani çoğunuz komplolara inandığınız için şimdi buradasınız. Bu konudaki spektrum, şu anda hayatınızı derinden etkilediklerine veya matriste bir dalgalanma fark ettiğiniz ve daha fazla dalgalanmaya dikkat ederek bir tekme attığınız en sıradan olana inandığınızdır.

Güncel olaylar neden komplo gibi görünüyor? 2020 doruk palyaço dünyası neden oldu? Neden bunlar meydana gelmeye devam ediyor ve neden öyle görünüyor? kamera ARKASI?

Sizi doğru zihin çerçevesine sokmak için sizinle bir benzetme paylaşmama izin verin. Ben bir geyik avcısıyım. Avlanırken panjurlarla oturuyorum ve temelde önümdeki geyiğe görünmezim, dürüst olmak gerekirse, eğer hala kör olsam bile gerekli değil. Geyikler, dünyalarıyla esas olarak burunları ve kulakları yoluyla etkileşim kurarlar. Geyikler vücutlarının her tarafında diğer geyikler ile iletişim kurmak için kullandıkları bezlere sahiptir. İnsanlara kıyasla görme keskinlikleri berbat. Ormanda hareketsizseniz, temelde geyikler için görünmezsiniz, ancak hareket etmeye başlarsanız size kilitlenirler. Belirli sesler çıkarırsanız, kilitlenirler. Kulakları aslında yaklaşık 180 derece dönüyor ve neredeyse 360 ​​derecelik bir şekilde ses kaynaklarını tam olarak saptayabiliyorlar.

Bir benzetme daha …. Bir filmde kaç kez tek yönlü cam gördünüz … özellikle sorgulama sahnelerinde. Bir polis memuru, bir odadaki bir şüpheliyi sorgular, ancak bir grup kişi tek yönlü camın arkasını izler …

Dünya görüşünüz, durum hakkındaki anlayışınızı besler
Bu iki benzetmeyi ele alın ve kim olduğunuzu düşünün. Senin doğan nedir Kendinizi bir materyalist olarak görürseniz, yalnızca fiziksel gerçekliğe inanırsınız. Eğer daha klasik bir insan doğası anlayışına sahipseniz, kendinizi bir düalist olarak düşünebilirsiniz, belki de Hristiyan teolojik geleneklerinin derinliklerindeyseniz, aslında insanın “üçlü” doğasına inanabilirsiniz. Gerçekten belirli dünya görüşlerinin güçlü ve zayıf noktalarını araştırmaya çalışmıyorum, ancak şunu belirtmek gerekir ki, materyalist dünya görüşünün toplumda yakaladığı 1800’lerin sonlarına kadar değildi. İnsan deneyiminin büyük bir kısmının … en azından metinde, gliflerde ve şarkılarda kaydedilenlerin, maddi olmayan şeylere inanan insanlardan geldiğini belirtmek gerekir …

Komplo neden bir şeydir
En temel tanımıyla komplo, komplocuların olduğu yerdir. Ve sizi temin ederim, hayatlarınızı düzenleyen bir grup komplocu var. Onlar perde arkasındalar ve onlarla etkileşime girebilirseniz, ancak sizinle etkileşim kurmak isterlerse yapabilirler. En üst kademe derin devlet değil, en üst kademe NWO değil, en üst kademe illuminati bile değil, üst kademe temelde insanoğlunun bildiği en eski literatürde hakkında yazılmış bir şey. Üst katmanın kökeni değil kozmolojik, bu boyutlu.

Tanımlarımızı doğru bir şekilde alalım
Bazılarınızı burada kaybedeceğim çünkü bu ideallerle ilişkili insanlardan hoşlanmıyorsunuz. İbrahimi dinleri sevmiyorsunuz, Hıristiyanları sevmiyorsunuz, ikiyüzlüleri ve ikiyüzlüleri sevmiyorsunuz. Sorun değil, ama bir an için önceden düşündüğünüz kavramların ötesine bakın. Bazılarınız Demokratsınız, ancak tüm partiden kaçmıyorsunuz çünkü ilkokul çocuklarının cinsiyet değişikliği yaptırmasını isteyen bir sağlık ofisi için bir travesti seçiyorlar, bazılarınız Cumhuriyetçisiniz ama partiden kaçmıyorsunuz çünkü bazı insanlar Bazılarınız Capitol’u bastı, bazılarınız Katolikler ama kiliseden kaçmıyorsunuz çünkü bazı rahipler bazı çocukları kandırdı … bunlar korkunç örnekler olabilir, ama anladınız. İşin gerçeği şu ki, bahsetmek üzere olduğum konular insan deneyimini derinden etkiledi, tarihimizin temelini ve onların bağlamları nedeniyle bağlamlarını oluşturuyorlar. kronolojik konum bize modern anlayışlarımızda sahip olmadığımız içgörü sağlayabilir.

En üst katman, “ben elohim” olarak bilinen şeydir.
Seni hazırladım ve el bombasını attığım yer burası. Eski Ahit’te kullanılan bir ifade vardır … “ben elohim”, “Tanrı’nın oğulları” olarak tercüme edilir. Tanrı’nın oğulları, “ben adam” a yakından aşina olduğunuzdan farklı bir doğaya sahip, yaratılmış yaratılmışların tüm düzenini anlatmak için kullanılan tanımlayıcı bir ifadedir … insanlık veya insanoğlu. Tanrı’nın oğulları, Tanrı’nın aynı boyutundadırlar, doğrudan Tanrı ile sohbet ederler ve Dünya’nın bölgeleri üzerinde kontrol kendilerine verilmiştir. Bu, insanın Tanrı’nın oğulları gibi olmaya teşebbüs ettiğinden beri böyledir … ya kasıtlı olarak ya da farkında olmadan (buna nasıl bakmak isterseniz). Tanrı’nın evrensel dilimizi karıştırdığı ve Dünya’da çoğalmamıza ve onu boyun eğdirmemize yönelik arzusunu takip etmeme yönündeki evrensel girişimimizi yok ettiği Babel’de meydana gelen her ne ise budur. Genesis 11. bölümde, Tanrı’nın Oğulları’na atıfta bulunarak “gidin, ABD’nin aşağı inmesine izin verin ve dillerini karıştırın” diyor.

Komplo içindeki komplo
En büyük komplo, Kilise içindeki olandır (Katolik Kilisesi’nden bahsetmiyorum, İsa Mesih’i takip edenlerin oluşturduğu küresel bir gruptan bahsediyorum … “Kilise” kelimesi asla bir bina anlamına gelmez. Hristiyan metni ne de kendisini belirli bir yönetim organına ödünç vermez). Birinci yüzyıl boyunca İsa’nın takipçileri “ben elohim” e yakından aşina olacaklardı. Septuagint’lerine (Eski Ahit kutsal metinlerinin Yunanca çevirisi) yazılmıştı, Flavius ​​Josephus gibi 1. yüzyıl Yahudi çağdaşlarının anlayışı idi, havariler Jude ve John bile bunu anladı … ama burada 2021’de biliyorum İncil araştırmalarında Tanrı’nın oğullarından söz edilmesine izin vermeyen birçok Hıristiyan, bununla ilgili önemsiz şeyleri tartışmayı reddediyorlar, ancak bakireden doğumu tartışacaklar (o kadar da garip değil).

Kutsal metinlerimizin İngilizce çevirilerinin yetersiz veya bozuk olması kadar basit olabilir. Şu ayeti ele alalım:

—————————

Tesniye 32: 8 (KJV) En Yüce Olan, miraslarını milletlere böldüğünde, Adem’in oğullarını ayırdığında, halkın sınırlarını İsrail’in çocuklarının sayısına göre belirledi.

Ancak aynı ayeti, en son tarihsel literatürle çevrilmiş daha yeni bir çeviride okuyun (Ölü Deniz Parşömenleri)

Tesniye 32: 8 (ESV) En Yüce Milletlere miraslarını verdiğinde, insanlığı böldüğünde, halkların sınırlarını Tanrı’nın oğullarının sayısına göre belirledi.

—————————-

Vay. İki metin nasıl bu kadar farklı olabilir? Ayrılıklarımız, sınırlarımız bazı Yahudi emsalleri tarafından belirlenmez … Tanrı’nın ilahi mahkemesinin sayısına göre belirlenir.

Bazı çıkarımlar
Bunu ilk kez duyanlar için öğrenecek çok şey var. Bilgiye susamışsanız, arayın ve bulacaksınız … onu bolluk içinde bulacaksınız. 2020’den sonra birçoğunuz bu bilgiye açık bir durumdasınız çünkü insanlığın sistemlerinin nasıl başarısız olduğunu gördünüz. Tanrı’nın oğulları tarafından kontrol ediliyoruz. Eğer bir insan sistemi şu anda bizi kontrol ediyorsa, bu yetki yalnızca bu varlıklar tarafından verilmiştir. Tanrı’nın oğullarından eşsiz biri vardır. Tanrı’nın insanlık için gerçekten istediği şeye uyan biri vardır. Tanrının oğlunun kim olduğunu tahmin etmene izin vereceğim.

Daha fazla öğrenmek isteyenlerin ve zihinleri kapalı ve isyan eden Tanrı’nın oğulları ile halihazırda uyumlu olanların sadece zihinlerini daha da kapalı tutacaklarını yeterince paylaştım.

Bu sonuca varmak için üzerinde çalıştığım bazı metinler:
– Kutsal İncil (YLT, KJV, NLT, NASB)
– Strong’un İbranice / Yunan Uyumu
– Görünmez Diyar – Michael S. Heiser
– Selden Sonra, Bill Cooper
– Flavius ​​Josephus tarafından Yahudilerin Eski Eserleri
– 1 Hanok
– Gılgamış Destanı
– Ramayana
– Yunan mitolojisinde çok sayıda çalışma
– Mısırbilimde çok sayıda çalışma

Author

15 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben Emine. Mrb sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 18:04:34

2. Tokat dan kimler var. Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım . Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 47

3. Bu konu : ” Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 428

4. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 94

6. Bu konu : ” Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 305

7. Bu konu : ” Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler , Hasan – 58

8. Bu konu : ” Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım ” çok güzel. Slm siteniz inan ki iyi, tebrikler , memo – 425

9. Bu konu : ” Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 13

10. Bu konu : ” Komplolar gerçek ve nedenini açıklayacağım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, saolun , Emine – 456

11. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Manisa merkezden ben ali. Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 11-04-2021 16:16:07

13. Giresun merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 17-04-2021 23:37:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link