Deneyimle ve bilişsel uyumsuzluğun üstesinden gelerek, toplumun sunulduğu gibi işlemediğini öğrendim. Filmlerin, hükümetlerin yolsuzluğa kapılmaması ve yasal sistemlerin adil olması gibi, kanun yaptırımının burada ve bazı dolandırıcı polislerden ayrı olarak yasalara uyması gibi bir tür gerçekçiliğe sahip olması amaçlanmıştır. Filmlerdeki insanlar çok dar görüşlü ve basmakalıp. Sanki filmler bizi sosyal mekaniklere indirgemek için tasarlandı.

Televizyonuma bir daha aynı şekilde bakamıyorum ve artık gerçekten izlediğim tek şey BBC Earth çünkü bazı sosyal imajı canlandırmaya çalışmaktan ziyade endoktrine olmayan insanları ve vahşi yaşamı gösteriyor.

Author

77 Comments

1. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 15-09-2020 00:13:38

2. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. İzmir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 20:46:48

4. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 26-09-2020 10:19:08

6. Malatya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:24:23

7. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 11:19:30

8. Slm siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Karaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 13:19:03

11. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 04-10-2020 00:08:44

12. Nevşehir merkezden ben gaye. Slm paylaşım inanki dikkat çekici, şukuladım 11-10-2020 18:35:38

13. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 326

15. Şanlıurfa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-10-2020 06:04:00

16. Muğla dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Selamın aleyküm sayfa vallaha güzel, face de paylaştım , – 20

17. Muş dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun , – 79

18. Ardahan dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler , gaye – 64

19. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 23-11-2020 21:57:44

20. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 24-11-2020 04:35:00

21. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 347

22. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki dikkat çekici, sağolun , ziya – 458

23. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok iyi, saolun , Hasan – 442

24. Sivas merkezden ben banu. Slm siteniz valla iyi, facebookta paylaştım 13-12-2020 15:18:18

25. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 395

26. Kütahya merkezden ben hatice. Mrb sayfanız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 23:03:52

27. Antalya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 05:19:43

28. Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 208

31. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Mrb siten yeminle mükemmel, tebrikler , Aylin – 334

32. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 114

34. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, sağolun

35. Adana dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Mrb bu web sitesi inanki çok güzel, tebrikler , hatice – 25

36. Muş dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, teşekkürler , doruk – 418

37. Kocaeli dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 410

38. Eskişehir dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Selamlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 493

39. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

40. Denizli dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Merhaba web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 45

41. Erzurum merkezden ben doruk. Slm sayfan inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 06-04-2021 18:41:14

42. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, face de paylaştım , hatice – 276

43. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 19:19:40

44. Selam herkese siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

45. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler

46. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

47. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 02:31:33

48. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 442

49. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 370

50. Bartın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, tebrikler 27-05-2021 18:53:33

51. Tokat merkezden ben ziya. Mrb siteniz gerçekten güzel, sağolun 02-06-2021 14:44:51

52. Afyon dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , Hasan – 318

53. Isparta dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 396

54. Niğde dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 87

55. Sakarya dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, şukuladım , memo – 300

56. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden güzel, sağolun , hatice – 373

57. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Aksaray merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-06-2021 15:13:01

59. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim iyi, şukuladım , mehmet – 493

60. Konya dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Merhabalar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 340

61. Artvin merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-07-2021 03:24:43

62. Sinop merkezden ben mehmet. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun 06-07-2021 07:54:47

63. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 135

64. Yalova merkezden ben ali. Slm web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 12-07-2021 06:39:14

65. Mersin dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 57

66. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 431

67. Van merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 03:12:19

68. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 21

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 203

70. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 161

71. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 226

72. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 404

73. Bursa dan kimler var. komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? . Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 483

74. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 356

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link