komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi?

Deneyimle ve bilişsel uyumsuzluğun üstesinden gelerek, toplumun sunulduğu gibi işlemediğini öğrendim. Filmlerin, hükümetlerin yolsuzluğa kapılmaması ve yasal sistemlerin adil olması gibi, kanun yaptırımının burada ve bazı dolandırıcı polislerden ayrı olarak yasalara uyması gibi bir tür gerçekçiliğe sahip olması amaçlanmıştır. Filmlerdeki insanlar çok dar görüşlü ve basmakalıp. Sanki filmler bizi sosyal mekaniklere indirgemek için tasarlandı.

Televizyonuma bir daha aynı şekilde bakamıyorum ve artık gerçekten izlediğim tek şey BBC Earth çünkü bazı sosyal imajı canlandırmaya çalışmaktan ziyade endoktrine olmayan insanları ve vahşi yaşamı gösteriyor.

“komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi?” üzerine 14 yorum

1. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 15-09-2020 00:13:38

2. İzmir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 20:46:48

3. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 26-09-2020 10:19:08

4. Malatya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:24:23

5. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 11:19:30

6. Karaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 13:19:03

7. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 04-10-2020 00:08:44

8. Bu konu : ” komplolar hakkında bir şeyler öğrenmek başkaları için filmleri mahvetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 326

Yorum yapın