Komplolar hakkında şarkılar yazmayı seviyorum, ama bu şimdiye kadarki en iyi şarkı olabilir. İlham almak için birkaç / r / komplo ipliği bile kullandım, bu yüzden teşekkürler! Yorumlarda şarkı sözleri / kaynaklar.

youtube bağlantısı (altyazıları etkinleştirebilirsiniz)

sürtük bağlantı

Şarkı sözleri:

Bay Johnny Rockefeller 1909’da “Hey JP Morgan, sahip olduğunu duydum seyir hattı hadi iki titanik gemi yapalım (bunlardan biri boksa sorun değil) yapacağız onları değiştir akşam uyumaya gittiklerinde Birini dibe batıracağız okyanusun derinliklerinde ve sevmediğimiz herkes Sulu bir gece olacak ”dedi, rekabet eksikliği ve büyük bir sinirle kıkırdadılar, dedikleri gibi alıntı “Federal Rezerv” ama bu onları hala daha fazlasını istemeye bıraktı, bu yüzden kışkırttılar “büyük” bir savaş ve ön saflardaki askerler Hepsi çekimleri için sıraya girdi ve Bayer dedi “Burada biraz aspirin var, endişelenme çok al!” o zaman genç erkekler başladı ölmek için bir elektromanyetik yalan Flus var bu lanet olası grip beni hasta etti, doğru, grip oldum-uuuuu-us Panik yapıyorum Hispanik

eski Rockefeller Elbette petrollerini sevdi tüm doktorlara havladı “Bitkileri kullanma, ilaçlarımı kullanma!” ve o zamandan beri hastalandık, şimdi her numarayı patentlediler New York 1916 bu “çocuk felci” vardı Rockefeller laboratuvarından geldiPeki bilmiyor musun? hala göçmenleri suçladılar, boşver bilim adamı parmak izleri şimdi ne zaman doktorlar öğleden önce paket içti gökyüzüne böcek ilacı sıktılar, çocuklar da oynadı bu iyi ol gibi DDT durulayın, tekrarlayın: “Bu benim için iyi !!” Hastalığı zar zor görebildikleri bir virüse suçladılar Her hastalığa neden olan zehirli yalanlarını denemek ve saklamak Kutsal Aşıyı aradılar Müstehcen Bilim Kilisesi sen çocuk felci var Doktoruna güvenmelisin, o biliyor oh hayır sen poli-oli-olio Çocuk felci sıkıntınız var

şimdi bir sinsi maymun molekülü var o aşıda ve bir Bernice adlı doktor dedim “Hey bekle, görmüyor musun, bu yıllarca kansere neden olabilir! ” topluca kulaklarını kapattılar Aşının benimsenmesini teşvik etmek için para kazanılacağını görün, böylece seçeneği ortadan kaldırmak için doktorun enstitülerini satın aldılar, düşmanın görünmez olduğu zaman 80’lerde ne kadar kolay kontrol edilebileceğimizi görün Yarattılar yeni bir uğursuz plan onlar kontamine ürünleri yaymak ‘diyarı geç ve şaşkınlık, bu insanları oldukça hasta etti, bu yüzden onlar sadece onlara daha zehirli haplar reçete etti şimdi geliyor Dr. Fauci o günün adamı hey Tony, neden tüm gücü Big Pharma’ya vermiyorsun? satabilirsin yaptığın salgınlar sadece onlar suçlanacak mikroplar AIDS’in var ama sorun değil biraz AZT var tam gelişmiş AIDS’e sahipsin ve HIV’den olduğuna yemin ederiz

Bill Gates ‘ baba kötü biriydi“dinle oğlum, sana hayırsever diyecekler ve bitirdiğinde Dünya dizlerinin üstüne çökecek teknokratik seçkinler iyi hepsini kızamıkla korkut ve sertmiş gibi davran ve iptal edeceğiz ne zaman Brady Bunch blöfümüzü çağırdı sonra her deneysel aşıyı alana kadar onları utandırın ”aptal oyunlar oynayan pandemik propaganda (oyunun adı budur) ebola, Zika ürkütücü bir isim seçmeliyim ve domuz gribi büyük bir aldatmacaydı bir sonsuz şaka salgını Rockefeller ailesinin hala kasabanın konuşması hepimizi içeride istiyorlar Kilit Adımve dünyayı kapatmak onların hedefi mutlak kontrol, bu yüzden bize “hepiniz soğuk alacaksınız!” dediler. ‘rona var, nasıl burnunu çekip hapşırdığını göremiyor musun? oh hayır co-co-co-ro-on’a sahipsin, COVID-19’lara sahipsin

şimdi Tony söyledi Obama “Hastalıklarımızı alma zamanı ve denizaşırı gönder istediğimiz şeyi nerede yapabiliriz ve sonra darbe yapmaya çalışacağız o esnada WHO’yu kendi dinine çevireceğiz şimdi Çin’de Winnie the Pooh bu zulüm bokunu seveceğiz hükümetleri rüşvet ve tehdit etme senaryoyu takip edin ve onlara önceden söyleyeceğiz Olay 201 planı belirtir onlar [bought up all the media](https://www.webfx.com/blog/internet/the-6-companies-that-own-almost-all-media-infographic/ 11 Eylül’den sonra korkutucu derecede açık bizi korkuyla besliyorlar bu kitaptaki en eski numara sanırım bu yüzden biz kurbağalar pişirmeye devam ediyoruz, insanlar nadiren enfeksiyonları korktuğunda soruyorlar maskelenmemizi istiyorum ki illüzyon sürsün Biz sıraya girene kadar yıllarca aşı için döner hastalık kapısı ‘rona var, nasıl burnunu çekip hapşırdığını göremiyor musun? oh hayır co-co-co-co-ro-ona sahipsin (sadece söyleme neden oldu 5G tarafından)

peki diyorlar Pastör usta ama o kesinlikle değil Béchamp oldu tarihin çoğunlukla unuttuğu şampiyon Nedeni olarak hiçbir virüs suçlanamaz senin zehirli arazin Hücrenin ne zaman hastalandığını gör bir lil ‘DNA döküyor ve bilim adamları diyor ki “Hey bak, bir virüs!” ve buna bir gün diyelim Sadece sigortanızı getirdiğinizden emin olun, tedaviye giriyorlar, ancak hayatlarımız gerçek hayaletlerle felç edildiğine göre artık asla iyileştirmiyor, hükümetler yalan söylüyor, hipnotize ediyor ve jackboot’larını “tek başlarına” takıyorlar Pandemic Dance coronavirüs ritmine ellerimizi çırpıyoruz bizi korkuyla yönetmek için tasarlandı ama hayatta kalamaz eğer birleşirsek bu kristal berraklığı Düşüncelerimizi suçluyorlar, Holocough’ları sorgulayamazsınız! ‘rona’ya hayır deyin, hastalık korkunun’ ro-ooo-ona hayır deyin COVID-19’a hayır deyin ‘ ‘ro-oo-ona, COVID-19’a hayır diyor

“Komplolar hakkında şarkılar yazmayı seviyorum, ama bu şimdiye kadarki en iyi şarkı olabilir. İlham almak için birkaç / r / komplo ipliği bile kullandım, bu yüzden teşekkürler! Yorumlarda şarkı sözleri / kaynaklar.” üzerine 17 yorum

1. Aydın merkezden ben ziya. Selamlar web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 06-09-2020 14:47:16

2. Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-09-2020 14:47:27

3. Aydın merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler 06-09-2020 21:28:43

4. Ankara merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun 19-09-2020 10:49:30

5. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, sağolun 01-10-2020 21:05:02

6. Aydın merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 10:33:36

7. Rize dan kimler var. Komplolar hakkında şarkılar yazmayı seviyorum, ama bu şimdiye kadarki en iyi şarkı olabilir. İlham almak için birkaç / r / komplo ipliği bile kullandım, bu yüzden teşekkürler! Yorumlarda şarkı sözleri / kaynaklar. . Selam herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 194

Yorum yapın