Kategoriler
Genel

Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi?

Küçük bir yan not: Bir şeylerle dalga geçmeyi sevdiğim için yumruk atmayı sevdiğim anlamına gelmeyen bir mantra var. Yargı için endişelenme. Herkes şakada olmalı.

Chemtrails ve benzer gruplara bakarken “nüfus kontrolü” temasına rastladım. Sorum şu: Bu kötü bir şey olarak nasıl bükülmüş? Karşılaştığım olağan kişilikler göz önüne alındığında beni biraz hazırlıksız yakaladı.

Yüksek nüfus merkezlerine doğru ilerledikçe, yönetilmesi gereken taraflar arasındaki çatışmaların sayısı nedeniyle toplumun daha boğucu ve otoriter hale geldiği bir dünyada yaşıyoruz. Ayrıca, birçok kaynak savaşına yol açan şey büyük kitleleri sürdürmek zorunda kalıyor. Öyleyse neden “nüfus kontrolü” kategorik olarak kötü gözüküyor?

Bir örnek vermek gerekirse, karakterlerin büyük bir chemtrail operasyonunu engellediği bir senaryom var, sadece ozon tabakasını onarmaya yardımcı olmak için 80’lerde birkaç dönüm hippi uzaylısının başladığı bir operasyon olduğu gerçeğiyle karşılaşacaksınız. ki bu gerçek hayatta azalmaya başlıyor). Karakterler bu operasyonu tamamen becerir ve böylece kendi komplocuları olurlar.

Genellikle işlere böyle bir spin veririm.

“Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi?” için 4 yanıt

Denizli merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-06-2020 11:42:03

Bingöl merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 02:51:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir