Küçük bir yan not: Bir şeylerle dalga geçmeyi sevdiğim için yumruk atmayı sevdiğim anlamına gelmeyen bir mantra var. Yargı için endişelenme. Herkes şakada olmalı.

Chemtrails ve benzer gruplara bakarken “nüfus kontrolü” temasına rastladım. Sorum şu: Bu kötü bir şey olarak nasıl bükülmüş? Karşılaştığım olağan kişilikler göz önüne alındığında beni biraz hazırlıksız yakaladı.

Yüksek nüfus merkezlerine doğru ilerledikçe, yönetilmesi gereken taraflar arasındaki çatışmaların sayısı nedeniyle toplumun daha boğucu ve otoriter hale geldiği bir dünyada yaşıyoruz. Ayrıca, birçok kaynak savaşına yol açan şey büyük kitleleri sürdürmek zorunda kalıyor. Öyleyse neden “nüfus kontrolü” kategorik olarak kötü gözüküyor?

Bir örnek vermek gerekirse, karakterlerin büyük bir chemtrail operasyonunu engellediği bir senaryom var, sadece ozon tabakasını onarmaya yardımcı olmak için 80’lerde birkaç dönüm hippi uzaylısının başladığı bir operasyon olduğu gerçeğiyle karşılaşacaksınız. ki bu gerçek hayatta azalmaya başlıyor). Karakterler bu operasyonu tamamen becerir ve böylece kendi komplocuları olurlar.

Genellikle işlere böyle bir spin veririm.

Author

78 Comments

1. Denizli merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-06-2020 11:42:03

2. Bingöl merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 02:51:55

3. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun

4. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Malatya merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, face de paylaştım 03-07-2020 14:09:23

6. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-07-2020 20:14:20

7. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

9. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun

10. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

12. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 04-08-2020 19:55:52

13. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 12-08-2020 12:03:33

15. Yozgat merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler 13-08-2020 00:33:16

16. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım

17. Isparta merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 18-08-2020 07:54:58

18. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

19. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 24-08-2020 03:31:53

20. Erzurum merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-09-2020 10:38:09

21. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

22. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

23. Merhabalar paylaşımın inanki güzel, linkedinde paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-09-2020 16:36:31

25. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

26. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:26:04

27. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:49:58

28. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 04-10-2020 19:33:22

29. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 442

30. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 234

32. Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-11-2020 16:29:44

33. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 394

34. Ağrı dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Selamın aleyküm sayfan yeminle çok güzel, sağolun , ahmet – 289

35. Niğde dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 192

36. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 25-11-2020 15:23:26

37. Bitlis dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Merhaba herkese paylaşım valla iyi, twitter da paylaştım , gaye – 480

38. Mrb sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

39. Hakkari dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Selam sayfan yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 216

40. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 94

41. Merhaba paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

42. Edirne dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 134

43. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, saolun , ali – 362

44. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 165

45. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 302

46. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, şukuladım 23-12-2020 08:37:56

47. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 376

48. Ağrı merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 29-12-2020 19:11:26

49. Erzincan dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Slm sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 81

50. Giresun dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Mrb paylaşımın inanki çok iyi, tebrikler , emin – 237

51. Tokat merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 17-01-2021 02:25:58

52. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 413

53. Zonguldak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 06:04:51

54. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 52

55. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 366

56. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 22:35:09

57. Selam herkese sayfa yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

58. Isparta dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Slm web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , ali – 120

59. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , emin – 132

60. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler , emin – 408

61. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 362

62. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun , memo – 256

63. Muğla dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 161

64. Manisa dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Selam herkese web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , Emine – 225

65. Bitlis merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 25-03-2021 15:12:29

66. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-03-2021 03:20:09

67. Kocaeli dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 463

68. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

69. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 37

70. Şırnak dan kimler var. Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 219

71. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 02:52:01

72. Mersin merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 05:11:15

73. Bu konu : ” Komplolar ve garip konusunda uzmanlaşmış komedi yazarı: Birisi bana “nüfus kontrolü” temasının neden kötü göründüğünü açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 108

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link