Kilitlenme ve komploları okumak ve haberleri takip etmek için o kadar çok zaman harcıyorum ki. Hayatımı ele geçirmeye başladı. Kilitlenmeden önce aktif bir sosyal hayatım vardı ve sık sık dışarı çıkardım, bu yüzden bu bokun derinliklerine dalacak zamanım olmadı. Ama şimdi yapacak başka bir şeyim yok. Toplumun habersizce ilerlediği yöne çok sinirli bir insana dönüştüğümü hissediyorum. Benim için kesinlikle iyi değil. Böyle olmayı nasıl bırakırım? Los Angeles’tayım, bu yüzden yapacak bir şey yok. Dürüstçe Florida veya Teksas’a gitmeyi düşünüyorum, böylece böyle zehirli şeyler yerine dışarı çıkmaya ve arkadaş edinmeye odaklanabiliyorum. Herhangi bir tavsiye, teşekkür ederim

Author

27 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. Burdur merkezden ben emin. Selamlar sayfa gerçekten iyi, twitter da paylaştım 02-01-2021 16:07:39

3. Bu konu : ” Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 203

4. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Balıkesir dan kimler var. Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım . Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 190

6. Kastamonu merkezden ben emin. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 15:58:46

7. Bu konu : ” Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 159

8. Antalya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-01-2021 04:55:42

9. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar sayfan valla iyi, facebookta paylaştım 23-01-2021 04:28:02

10. Ardahan dan kimler var. Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım . Selamlar siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 195

11. Gaziantep dan kimler var. Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım . Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 143

12. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun 07-02-2021 01:50:56

13. Isparta merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım 07-02-2021 01:51:21

14. Adana merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 00:09:25

15. Burdur merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 20-02-2021 14:35:09

16. Bu konu : ” Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 183

17. Bu konu : ” Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 422

18. Yozgat dan kimler var. Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım . selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 12

19. Tokat dan kimler var. Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , gaye – 304

20. Bu konu : ” Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , banu – 142

21. Elazığ dan kimler var. Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım . Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 128

22. Osmaniye merkezden ben Aylin. Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-03-2021 13:04:48

23. Bu konu : ” Komplolara bu kadar takıntılı olmayı nasıl bırakırım ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 313

24. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link