Komploların giriş seviyesi anlayışı

Selam millet. Öncelikle, biraz uzun olduğunu biliyorum ama olabildiğince kolay okunabilir hale getirmeye çalıştım. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, sokaktaki herkesin anlayabileceği ve aynı fikirde olabileceği kolay sindirilebilir bir “okuma” oluşturmaya çalışıyorum. (Çoğunlukla hala uyuyan ailemi ve arkadaşlarımı düşünerek) Duygudan uzak durmaya çalıştım ve mantığa daha çok eğildim. Tüm bunları söylemek gerekirse, bu topluluğa aşinayım ve eminim ki bu yazıda yeni bir bilgi yok, ancak niyetimi anladığınız sürece herhangi bir geri bildirim almaktan memnuniyet duyarım. Neyse, içeri girelim.

Çocuk seks kaçakçılığı konusu artık bir sınır komplo teorisinden anaakım konuşma noktasına kaydığı için, komplo dünyasını yıllarca gözlemlemekten edindiğim bilgileri paylaşmak için kişisel bir sorumluluk hissediyorum ve umarım gelecekteki olaylara biraz ışık tutuyorum. Ufuk.

Bir konu mevcut güç yapısını sökme potansiyeline sahip olduğunda, Birinci Aşama her zaman Reddetmek ve İtibarsızlaştırmaktır. Bu, dünyamızın iplerini elinde tutan kukla ustalar tarafından yapılır. 70 yıldır, UFO topluluğu o kadar alay konusu oldu ki, insani, empatik bir düzeyde gerçekten oldukça rahatsız edici hale geliyor. Kariyerleri mahvoldu, evlilikler mahvoldu, alkolizme ve uyuşturucuya dönüşen bireyler ve hatta sadece ABD Ordusu’nun bunu bildiklerini tesadüfen duyurması için intihar edildi. Doğrulama bir kelime için çok güzel.

UFO’ları ve ülkemizdeki tarihlerini gündeme getiriyorum çünkü toplumumuzda tehlikeli konuların nasıl manipüle edildiğine dair adım adım talimat kılavuzunun lanet olası neredeyse mükemmel bir örneğini sunuyorlar. Reddetme ve İtibar Etmenin Birinci Aşaması, yalnızca konuya olan yaygın ilgiyi tamamen ortadan kaldırırsanız işe yarar. Ne yazık ki Elite için, insanlar doğal olarak meraklıdır ve fikirler yok edilemez, sadece dönüştürülür. Bu da beni İkinci Aşamaya getiriyor: Kontrollü Muhalefet.

Birinci Aşamanın almadığı kaçınılmaz olayda, Kontrolörler yok etmek istedikleri fikre sızmaya başlar. Amaç, halkın güvenini kazanmak ve ardından dikkati hakikatten ince bir şekilde başka yöne çevirmektir. Bunun mükemmel bir örneği, her tür sosyal medyayı rahatsız etmek için kullanılan, kaotik enerjinin kırmızı yüzlü topu Alex Jones. Yanlış bilgilerle karıştırılmış gerçek bilgileri yayan bir kişi, dayanamayacak kadar rahatsız edici bir performansla sarmalanmıştı ki, başlar başlamaz bitmesini istediniz. O sırada tehlikeli komplo teorisinin kafasını dışarı çıkarması için bir çeşit yakalamaydı. Gerçeği çarpık bir şekilde paylaşırdı, böylece seyirciler başladıklarından daha fazla kafa karışıklığı ve yanlış bilgilerle uzaklaşırdı. (Bu benim fikrimdir ve kanıtlanmamıştır, ancak başka hiçbir şey umarım “Kontrollü Muhalefet” için anekdot niteliğinde bir örnek sağlar. Yan not; etrafını saran çok fazla bilgi olduğu için bu terimle ilgili araştırmayı teşvik ediyorum)

Hala herkesin zihninde taze olması gereken daha güncel bir örnek de George Floyd’un barışçıl protestoları. Bu noktada, şiddetin hiçbir noktasında protestocuların nedeni olmadığı açık olmalıdır. Bu şiddet doğrudan militarize polisten (kontrol edilen) ve kaosu kışkırtmak (kontrollü) için kendilerine bırakılan tuğla paletleri bulan siyah giyimli ANTIFA bireylerinden geldi. Basit bir ifadeyle: iyi adamlar ve kötü adamlar. Kötü adamlar, iyi adamları kötü göstermek için iyi adamlara sızar. Şu anda Amerika’daki büyük şehirlerde, askerileştirilmiş federal görevliler, hiçbir şeyin olmadığı yerde şiddeti kışkırtmaktadır. Medya size halkın ayaklandığını söyleyecektir. Onlar değil. İnsanlar kendilerini korumaları gerekenlerden korkuyor.

Manipülasyon ve kontrol talimat el kitabının bu noktasında, Üçüncü Aşama, son bir genel bölüm tarafından anlatının pekiştirilmesiyle başlar. Bu genellikle Sola Karşı Sağa, Demokratlara Karşı Cumhuriyetçilere, Boomers’a Karşı Y Kuşağı, Erkeklere Karşı Kadınlara, Siyaha Karşı Maviye, Beyaza Karşı Siyaha, vb. Şeklinde gelir. bölünmeler gülünç derecede önemsizdir. Bu şekilde doğduğumuz için değil, bize öğretildiği için dualiteye önem veriyoruz. Bu gönderiden hiçbir şey alamazsanız şunu unutmayın: United We Stand, Divided We Fall.

Yani bu noktada, sen ve ben, bu oyunun satranç taşları öyle kafa karıştırıcı ve düzensiz bir şekilde hareket ettirildik ki, elimizden gelen her şekilde netlik arıyoruz. Bize talimat verilmesini istiyoruz ve “Olan Yetkiler” Üçüncü Aşamanın uygulanmasına memnuniyetle uyuyor. Kaostan inşa ettikleri bu sahte sahnede ezberlememiz ve ezberlememiz için bize repliklerimizi veriyorlar (ORDO AB CHAO).

Bu noktada, orijinal gerçeklerden iki düzey kopuk olduğumuzu hatırlayın. Sınırdaki kafeslerdeki çocukları ve bazı uzmanlar aracılığıyla bu konuşmanın göçmenlikle ilgili sulandırılmış bir tartışmaya nasıl dönüştüğünü düşünün. Ya da polis reformu tartışmasının siyah hayatlar ve mavi hayatlar üzerine nasıl hararetli ve kazanılamaz bir tartışma haline geldiğini düşünün. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ BAŞKANI için yaptığımız seçimlerin, her ikisi de cinsel suistimal nedeniyle bağımsız olarak soruşturulan iki kişi olduğunu bir düşünün. Ve her ikisinin de çocuk cinsel istismarıyla bağı olan. Bu da beni tüm bunların başlangıcına geri getiriyor.

Çocuk Seks Kaçakçılığı konusu, UFO’lar Birinci Aşamada olduğu sürece Birinci Aşamada olan bir konudur. Reddet ve İtibarını Reddet, Reddet ve İtibarını Reddet, Reddet ve İtibarını Kaldır Bunun kesin bir kanıtını istiyorsanız, 80’lerin başında meydana gelen ve toplumumuzun kayıp çocuk bilgilerini süt kartonlarına koymaya başlamasının nedeni olan Johnny Gosch vakasına bakın.

Birinci Aşamanın üzerine inşa edildiği gizlilik ve yalanların temeli, 2008’de Jeffery Epstein’ın ilk tutuklanmasıyla (IMO) çatlamaya başladı. O zamandan beri, gittikçe daha fazla bilgi çıkıyor ve nihayet toplumumuzun karanlık köşelerinde ışıklar gösteriliyor. En büyük istilalardan biri Hollywood’da. Herhangi bir nedenle söylediğim veya bu noktaya kadar söylediğim hiçbir şeye inanmazsanız, Elijah Wood, Cory Feldman veya Robert Downy Jr’ın Hollywood’da olup bitenlerle ilgili AÇIKÇA söylediklerine dair hızlı bir google araştırması yapardım. Bazı ünlülerin bu konu hakkında konuşmamasının bir nedeni var ve en sevdiğiniz kişinin adı bir listede yer aldığında bu büyük bir darbe olacak.

Zaten sahip olduğumdan daha uzun bir süre devam etmeden, bu yazıyı şu anda olanlarla ve büyük olasılıkla olacaklarla tamamlamak istiyorum. Bu sabah itibariyle SAVETHECHILDREN, Twitter’da 200.000’den fazla tweet ile trend oldu. Beni tüm bunları yazmaya iten buydu. İnternet farkındalığının amacı saf görünse de, Birinci Aşama: Reddetme ve İtibar Etme’den İkinci Aşama: Kontrollü Muhalefet’e geçişin ortasındayız. Hashtag’e bir tıklama sizi Save the Children ABD adlı bir kuruluşa götürecektir “Çocukların dünya çapında bakılmalarını, öğrenmelerini ve güvende olmalarını sağlıyoruz. Desteğiniz çocuklar için daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı olabilir. “

Açık olmak gerekirse, bu organizasyonun bir aldatmaca veya dolandırıcılık olduğunu ima etmiyorum (şüpheli bağışçı listesine rağmen bile). Bununla birlikte, Hollywood veya Amerika’daki çocukların cinsel istismarına karşı bildiğim kadarıyla herhangi bir etki yapmayan bir örgütü tanıtmak için bir hashtag’in kaçırıldığını söylüyorum. Dayanışma adına kasıtlı olarak değerli bilgileri engelleyerek yarardan çok zarara neden olan bir gecede meydana gelen benzer bir siyah ekran hareketini hatırlayın.

Bu, İkinci Aşamada öne çıkan “dikkat dağıt ve kafa karıştırıcı” geçişin bir parçasıdır. Bunu hemen takip edecek olan şey, komplo teorileri kisvesi altında FB, Twitter ve Google’ın üst düzey yöneticilerimiz tarafından yapılan yanlış bilgilere yönelik bir baskıdır. Bu, daha önce bahsedilen Nihai Bölüm olan Üçüncü Aşamayı başlatacaktır.

Bu bölünmenin iki tarafının özelliklerini bilecek kadar net göremiyorum, tek bildiğim, defalarca olduğu gibi gerçekleşeceği. Duygu ve kafa karışıklığına o kadar sarılmış olacağız ki, tarafları seçip bizim için seçilen satırları söyleyeceğiz. Döngüyü kırmanın tek yolu, oynanan oyuna uyanmaktır. Medyaya güvenmeyin. Devlete güvenmeyin. Trendlere güvenmeyin. Kendi araştırmanızı yapın. Her şeye eşit derecede yanlış ve eşit derecede doğru muamele edin ve sonra gerçeği arama konusunda SİZİN sezginize ve ilk içgüdünüze güvenin.

Bu, içinde yer almakta rahat olduğum tek genel bölüm: Ezilenler Sınıfına Karşı Yönetici Sınıf.

Devrim geliyor ve sözlerime dikkat edin, Amerika’da ve yurtdışında çocuk seks ticareti halkalarının kaldırılmasıyla iç içe geçecek.

“Diğer tarafa bakmayı seçebilirsin ama bir daha asla bilmediğini söyleyemezsin.”

Okuduğunuz için teşekkürler.

Tldr: Kontrolörlerin bizi nasıl kontrol altında tuttuğunun bir dökümü.

“Komploların giriş seviyesi anlayışı” üzerine 16 yorum

1. Mardin merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-08-2020 16:59:43

2. Erzurum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, twitter da paylaştım 24-08-2020 16:43:47

3. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-09-2020 00:23:20

4. Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:22

5. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-10-2020 00:57:48

Yorum yapın