Farzedelim komplo teorilerinin çoğu kasıtlı olarak, tek gerçek amacı, bireysel manipülasyonun daha geniş sosyal zorunluluklara ikincil olduğu kurumsal bir çerçevede politika oluşumu hakkında düşünmenin dikkat dağıtıcı bir ikamesi olmak olan sonuçsuz çabalar olarak yapılmıştır? Bu demek değil herşey teorilerin hepsi yanlış, ama ya bizi kayıtsız kılarsa, bizi iktidara herhangi bir şekilde meydan okuma iradesinden mahrum ederlerse?

Düşünceler?

Author

20 Comments

1. Çorum merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-03-2021 11:39:57

2. Bu konu : ” Komplolarla ilgili bir komplo … ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 251

3. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun

4. Bu konu : ” Komplolarla ilgili bir komplo … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 366

5. Afyon merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi mükemmel, tebrikler 13-03-2021 12:23:54

6. Uşak dan kimler var. Komplolarla ilgili bir komplo … . Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 317

7. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

8. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Komplolarla ilgili bir komplo … . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 237

9. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Muş merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 22:49:51

11. Kilis dan kimler var. Komplolarla ilgili bir komplo … . Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 406

12. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-03-2021 08:57:33

13. Sakarya merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 16-03-2021 16:07:58

14. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

15. Ardahan merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 13:00:24

16. Şanlıurfa dan kimler var. Komplolarla ilgili bir komplo … . selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 451

17. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-03-2021 16:37:31

18. Bu konu : ” Komplolarla ilgili bir komplo … ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 138

19. Bilecik dan kimler var. Komplolarla ilgili bir komplo … . Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 457

20. Mersin dan kimler var. Komplolarla ilgili bir komplo … . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun , Emine – 7

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link