Bir zamanlar bu şeylere deli oluyordum ve tek konuştuğum ve insanlara söylediğim bu, böylece herkese deli görünüyorsun. Ancak gerçeği aramaya devam etmek için hevesliydim, sonunda onu buldum ve gerçek tek dinde ve medya tarafından bize nefret etmemiz öğretilen bu dinde yatıyor. İslâm. Şimdi bana gülüyor olabilirsiniz ama ben Kur’an’da ve sünnette yanlış olduğu ispatlanabilecek herhangi bir şey bulması için herkesi zorluyorum. Mesela Peygamber Muhammed a.s., bilimin sadece ortaya çıkardığı ve çoğunun gizli tutulduğu birçok şey söylemiştir ve bunun bir sebebi vardır. Örneğin, tüm hastalıklara çare olduğu için çörek otu ve özünden yararlanın dedi. Nigella Sativa deniyor ve her şeyi iyileştiriyor. Kanser adını sen koy. Burada HIV’i iyileştiren tek bir çalışmayı bağlayacağım https://www.hindawi.com/journals/ecam/2019/1528635

Ayrıca küçük ve büyük işaretler olarak bilinen sonsuz bir kehanet listesi var .. Herkesin onları araştırmasını istiyorum. Ve çoğunun gerçekleştiğini ve bugün de gerçekleşmekte olduğunu göreceksiniz.

Kuran 1442 yıl önce Muhammed’e vahyedilmişti ve bir ay takviminde yıl 1442’dir. Ayların amacı budur, ayların bize kalenderleri vermesidir, Allah bize bunun için vermiştir.

Kuran-ı Kerim’de Allah, bunların herhangi biri gibi sizin yapamayacağınız ve asla yapamayacağınız bir s chapterre meydana getireceğini söylüyor. Yani eğer bunu araştırırsanız ve Arapça’da süper bir bilgisayar bile Kuran gibi tek bir cümle üretemez. Peki Kuran’ı kim yazdı. Dünyadaki her şeyden çok daha güçlü bir şey olmalı.

Yani komploları insanlara anlatırken deli gibi görünüyorsun ve gerçeği bulduğunda kimse sana asla inanmayacak.

Kur’an ve sünnette, bilimin sadece ortaya çıkardığı dürüst sonsuz şeyler vardır ve eğer gerçekten gerçeği istiyorsanız, o zaman Kur’an ve sünneti okuyun, şüphesiz ki hiçbir tahminde bulunmayacaksınız. Onu bir din olarak düşünme, onu gerçeklerden başka bir şey olarak düşünmeyin.

Eğitim sistemi hafızayı test etmekten başka bir şey yapmaz ama kitleleri kendileri için düşünemeyen insanlara dönüştürür İnsanlar teoriye inanır ve onları gerçekler olarak alır, bütün bilim adamları aslında zeki değillerdir, seçilip sınırlarını aşmaları gerektiği söylenir. ne derler. Çoğu insan DNA gibi şeylerde bunun sadece bir yaratıcıya işaret ettiğini bildiğinde.

İnsan yaratıcısı olmadığını mı sanıyor? Yoksa kendini mi yarattı? Daha önce yaşamınız olmadığında, nasıl var olduğunuzu düşündüğünüz için Tanrı’ya nasıl inanmazsınız?

Author

36 Comments

1. Elazığ dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 311

2. Uşak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-11-2020 19:59:45

3. Bu konu : ” Komplolarla ilgili gerçek ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 475

4. Ordu dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Slm sayfa ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 207

5. Çankırı dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 467

6. Kütahya dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Selam web siten valla çok iyi, sağolun , ahmet – 281

7. Şırnak dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, saolun , Emine – 265

8. Ağrı merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım 18-12-2020 21:32:03

9. Bu konu : ” Komplolarla ilgili gerçek ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , memo – 83

10. Elazığ dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 18

11. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, şukuladım 25-12-2020 14:06:13

12. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 15:39:05

13. Bu konu : ” Komplolarla ilgili gerçek ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 380

14. Hakkari dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 425

15. Trabzon dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 28

16. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Mrb web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 35

17. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım

19. Kocaeli dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 456

20. Bu konu : ” Komplolarla ilgili gerçek ” çok güzel. Selam paylaşım cidden mükemmel, sağolun , memo – 490

21. Tokat dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 156

22. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Karaman merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-02-2021 12:23:28

24. Batman dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Mrb web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 34

25. Selam herkese siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

26. Selam sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

27. Mardin dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, tebrikler , – 228

28. Hatay merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 19-03-2021 20:43:49

29. Çanakkale dan kimler var. Komplolarla ilgili gerçek . Merhabalar sayfan ciddiyim mükemmel, tebrikler , hatice – 156

30. Siirt merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-04-2021 11:45:26

31. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Bu konu : ” Komplolarla ilgili gerçek ” çok güzel. Mrb sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 171

33. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 19:23:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link