r/komplo - Komünist Çin ve Rusya'nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak

Genrikh Yagoda Komünizm Diktatörlüğünün Yerleştirilmesi

Yahudi Siyonistler, Genrikh’in Yahudi soyundan gelmemesine ve komünizmin batıya yayılması için devrimi körüklemelerine rağmen, bu olay üzerinde sahiplenmeyi reddediyorlar.

Tek bir egemen siyasi inanç sınıfı için diktatörlük ortamı, Önce korku var, sonra tedavi var, sonra kontrol var, (silah/ilaç/yiyecek/su/)

Bu Yuri Bezmenov’un ‘Demoralizasyon Çalışması’ (Medya Üzerinde Kontrol, Ahlaki İlkelerin Yıkımı -LGBTQ+/Feminizm/Irk Bölümleri/) habercisidir.

‘Demoralizasyon’ = Bir Toprağın Kitle Bilincini Komünizm ve Savaş Üzerine Eğitmek —————————

(düzenlendi)[8:05 PM]’İstikrarsızlaştırma’ = Çok Kültürlülük (Irk Karıştırma veya Karışıklık) Popülizm, Sorumsuzluk ve Güç Mücadelesi
————————————————– ——————————————-(düzenlendi)[8:09 PM]’Kriz’ = Bu, Altı Haftaya Kadar Süren Büyük Bir Adımdır ve Devrimsel Bir Güç Değişimi İçerir
————————————————– ————————————————– —————[8:11 PM]’Normalleşme’ = Hükümet, Kendi Vatandaşları Arasında Totalitarizmi ve Adaletsizlikleri İstediği Kadar Zorlamak İçin Tam Kontrol Kazandı ——————————- ————————————————– ————————————————– ————————–

Dış ilişkiler yoluyla Çin ve Rusya, suçlu politikacıları ve sosyal medya CEO’sunu gençlerin zihinlerini, Amerika’nın atmosferinin dış geleceğini genel olarak değerlendirmeleri için etkilemeye ikna etmeyi başardılar. spektrum. Cehalet, özgürlük kaybı, ahlaki sorumluluk ve korkaklık nedeniyle düşecek,

Author

17 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komünist Çin ve Rusya’nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 354

2. Bayburt dan kimler var. Komünist Çin ve Rusya’nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 13

3. Batman dan kimler var. Komünist Çin ve Rusya’nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım , gaye – 345

4. Bu konu : ” Komünist Çin ve Rusya’nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki hayran edici, sağolun , ali – 221

5. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler

6. Antalya dan kimler var. Komünist Çin ve Rusya’nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak . selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, teşekkürler , gaye – 97

7. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, sağolun

8. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Isparta merkezden ben ziya. Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 04:01:02

11. Eskişehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, sağolun 31-08-2021 18:42:54

12. Bitlis merkezden ben . Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 01-09-2021 17:24:19

13. Çanakkale merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-09-2021 12:56:50

14. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun

15. Siirt dan kimler var. Komünist Çin ve Rusya’nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak . Merhabalar sayfanız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 69

16. Bu konu : ” Komünist Çin ve Rusya’nın Batı İstihbaratına İstilasını Yıkmak ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 389

Write A Comment