İnsanların kandırılmaması için nasıl çalıştığına dair farkındalığı artırmak için şu anda paralar tarafından oynanan psikolojik bir Komünist aldatmacayı ifşa etmek istedim.

Yapmaya çalıştıkları şey, kelimeleri matematiksel bir formüle veya kesin bilime dönüştürmek ve sonra o formülü kullanarak insanlara saldırmaktır.

Örneğin, sözlüğün ağzını açıp Kapitalizmin tam olarak Sözlükte söylediği şey olduğunu açıklayabilir; ne fazla ne eksik. Şundan bahsetmiyorlar:

1. Kapitalizmin sonsuz versiyonları vardır. Kapitalizm basit bir Sözlük tanımıyla belirlenmez. Ayrıca, genellikle yüksek vergiler yoluyla Sosyalizm ile karıştırılmış Kapitalizm tipi bir sistem gibi tek bir sisteme karıştırılmış farklı ekonomik sistemler de vardır.

2. Baktığınız açıya bağlı olarak her şeyin zıt gerçekleri vardır. 1+1=2 basittir ancak kelimeler ve kavramlar tamamen farklıdır.

Örneğin, Amerika’daki geleneksel Kapitalizm, birbirine hizmet eden tonlarca Ma & Pa mağazasıydı ve insanların bol parası vardı. Modern zamanlarda, bankaların sahip olduğu şirketler o kadar çok iş yaptı ki, eskisine kıyasla çok az fırsat bıraktı. Yani Kapitalizm önceden şimdi olduğundan daha mı iyiydi? Hayır. Daha önce kullanılan sistem iyiydi. Şu anda kullanılan sistem kötü. Adımızın ne olduğu önemli değil. Ekonomiyi birçok Ma ve Pa mağazası yönettiğinde, doğal olarak etrafta dolaşacak daha fazla zenginlik vardır. Birkaç banka 50.000 Şirkete sahip olduğunda, bu Şirketler ekonomiye zarar veren servetin çok fazlasını alır.

Buradaki ders, eşyaların kelime yönünü unutmaktır. Bunun prosedürel yönüne daha fazla odaklanın. Doğru mu yapılıyor yanlış mı? Monsanto’nun gıda arzının %80’ini zehirlemesi daha mı iyi, yoksa hepimiz organik gıda yetiştirip ticaret yapsak daha mı iyi? Politikacıların yasaları çarpıtması iyi mi yoksa hangi yasaların uygulanacağına büyük bir Topluluk olarak mı karar vermeliyiz? Ne daha fazla meyve verir?

Örneğin: Bu Hükümet, Ortak Hukuk üzerine kurulmuştur. Anayasa, bu yasaların çoğunu onaylar, ancak hepsini değil. Common Law’a geri dönmemiz gerektiğini söylemeye çalışın, Faşist paralar size Sosyalist diyecek ve Common Law’ın neden Sosyalist olduğuna dair aptalca bir bahane uyduracaktır. Açıkçası durum böyle değil, ancak derin devlet kötü isimlerine aykırı olan her şeye şilin diyor.

Peki, buna herhangi bir isim demezsek, mevcut sistem nedir? Nasılsa öyle. Etrafımıza bakıp iyiyi ve kötüyü görebiliriz. Federal Rezerv’in kötü olduğunu söyleyebiliriz. Ondan kurtulmak. Ticaret iyidir. Tut onu. Sistemi resmi olarak belirli bir şeyle değiştirmiyoruz. Sadece Derin Devlet’in değil hepimizin çıkarına olacak şekilde değiştiriyoruz.

Kanunlara bakın. Paralar her zaman, bir yerlerdeki bazı kanunların, Hükümet’in üzerimize sıçmasına izin verdiğini iddia eder. Onları onaylamadığımız sürece tüzükler geçerli değildir ve yozlaşmış tüzükleri onaylamıyoruz, bu nedenle özellikle ortak hukuku ihlal ediyorlarsa geçersizdirler çünkü bu tür yasalar kitlelerin çıkarlarına aykırıdır. Küçük bir siyasi mafyanın kötü kanunlar yazmış olması onları geçerli kılmaz. Biz kitleler onları kabul etmeliyiz ve Komünistler ne kadar kelime oyunu kullanırlarsa kullansınlar bu kitlelerin iradesidir. Son sözü söyleyen biziz. Shills, Halkın İradesine ve İnsan Haklarına aykırı olarak kötü adamlar tarafından yazılan bazı şeytani kanunlarda bir sınıfa işaret edecek, ancak bunların hiçbir önemi yok. Bir şey Halka zarar verirse, olmasına izin verilmez ve Devlet yine de yaparsa, Halka zulmettiler.

Kelimelere takılmayın. Onlar sadece fikirleri temsil eden sembollerdir ve hiçbir zaman her şey için yeterli sembol olmayacaktır. Bir şeyin bizim için meyve üretip üretmediğine karar verin. Bu, tüm sayıların kesin olması gereken matematik değildir. Bu daha çok felsefi ve stratejik bir meseledir. Amaç, hiçbir grubu dışlamadan hem bireyler hem de kitleler olarak bize hizmet eden sistemler yapmaktır.

Bir dahaki sefere kanunlar, sözlük tanımları vb. ile size saldırdığında bunu bir düşünün… Pedo milletvekilleri Kral değildir. Bizim onayımız olmadan yasa yapamazlar. Ekonomi gibi herhangi bir kavramın belirlenmiş bir tanımı yoktur. Sadece ekonomi ve istediğimiz şekilde değiştirilebilecek milyarlarca hareketli parça var. Hepsi farklı. Tüm varyasyonlar için milyarlarca farklı isim bulalım mı? Hayır. Sadece şimdi bize hizmet eden şeyi yap. Şimdi bize hizmet eden, geleceğin Halkına hizmet edenden farklı olacaktır. Şimdi işe yarayan daha sonra çalışmayacak. Bu sistemler dinamik olmalı ve zamanla sürekli değişmelidir.

90 Comments

1. Mersin merkezden ben mehmet. Slm sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 00:40:14

2. Balıkesir dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 51

3. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, saolun 10-08-2021 00:43:59

4. Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Osmaniye merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 00:45:47

6. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . selamun aleyküm web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 85

7. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım

8. Çanakkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun 10-08-2021 00:50:04

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım

10. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

11. Ankara merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, sağolun 10-08-2021 00:52:58

12. Kütahya merkezden ben ali. Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-08-2021 00:54:26

13. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 354

14. Ağrı merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 10-08-2021 00:57:03

15. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 212

16. Kayseri dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, tebrikler , memo – 242

17. Mersin dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , emin – 184

18. Ağrı dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selam web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 269

19. Bingöl dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 475

20. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun 10-08-2021 01:15:07

21. Bingöl dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 497

22. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 171

23. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım

24. Elazığ dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selam herkese siten valla mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 408

25. Osmaniye dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , – 264

26. Konya merkezden ben Hasan. Selam sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 10-08-2021 01:19:46

27. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 209

28. Hatay dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Mrb sayfanız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 128

29. Çankırı merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 01:31:37

30. Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

31. Yalova merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 01:33:54

32. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

33. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

34. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım

35. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 371

36. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 02:05:30

37. Nevşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun 10-08-2021 02:11:54

38. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , ali – 418

39. Denizli dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 375

40. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , ali – 2

41. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, saolun

42. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 163

43. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

44. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 125

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 224

46. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, sağolun , memo – 224

47. Ardahan dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selam web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 216

48. Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

49. Gümüşhane dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Merhaba paylaşımın valla çok iyi, şukuladım , hatice – 9

50. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-08-2021 02:42:05

51. selam arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun

52. Sakarya merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 10-08-2021 02:50:03

53. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 273

54. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım , memo – 125

55. Şırnak dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 280

56. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 291

57. Mersin merkezden ben ali. Mrb siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-08-2021 03:10:12

58. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 155

59. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 350

60. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 82

61. Aksaray merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım 10-08-2021 03:20:43

62. Bartın dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , – 213

63. Kırıkkale dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 338

64. Adıyaman dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 432

65. Çanakkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran edici, saolun 10-08-2021 03:28:43

66. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 289

67. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 250

68. Manisa dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 104

69. Kırşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 03:33:05

70. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 03:34:50

71. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler

72. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 366

73. Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, teşekkürler

74. Siirt dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 143

75. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 439

76. Çorum dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 470

77. Giresun dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 64

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Mrb web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 416

79. Çankırı dan kimler var. Komünist Kelime Hilesi . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 134

80. Muğla merkezden ben . Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler 29-08-2021 03:32:43

81. Bu konu : ” Komünist Kelime Hilesi ” çok güzel. Slm web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , memo – 23

82. Aksaray merkezden ben memo. Merhabalar siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 31-08-2021 18:24:57

Write A Comment