Bir keresinde Hulu’yu izliyordum ve Rus devrimi hakkında bir belgesel izledim ve Bolşevik karşıtıydı, Bir benzin istasyonunda gulaglarla ilgili bir film izledim. Ayrıca atomik sarışın ve anti komünist alt temaları olan amcamdan Adam’ı da hatırlıyorum. Açıkta bir filmin 10’da 7’si anti-komünist olacak ve 10’da 3’ü nötr olacak, sadece 4 pro komünist filmi düşünebilirken çok daha fazla anti-komünist film düşünebiliyorum .. Gerçekten yok İnsanların neden komünist propagandanın bastırıldığını düşündüğünü bilmiyorum.

Tanıdığım uykudaki her popüler youtuber, onları izlerken antikomünist tarih görüşünü benimsiyor. Bazı özel komünist propaganda vakaları nerede? Kimse “Marksist propaganda” dediklerinde gerçekten ayrıntılara girmiyor, sanki hiç kimse için bir şey ifade edebilecek şekilsiz bir bulut gibi. İnsanların “kolejlere bak” diyeceklerini biliyorum ama gerçekte kolejler sadece solcu kültürel değerleri destekliyorlar ve nadiren ekonomik solculuğu zorluyorlar. Bazı insanlardan duydum ve iktisat fakültesi profesörlerinin kapitalist yanlısı olduğunu söylediler. Birinin “beyaz ayrıcalığından” söz edip her şeyi ırkçılıkla suçlamasının can sıkıcı olabileceğini biliyorum, ama bu Marksist değil çünkü aynı zamanda sol kanat ve can sıkıcı.

Author

27 Comments

1. Sinop dan kimler var. Komünist propaganda nerede var? . Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 125

2. Bu konu : ” Komünist propaganda nerede var? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 70

3. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, sağolun

4. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Komünist propaganda nerede var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 252

7. Afyon merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 15-02-2021 03:24:55

8. Merhaba sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

9. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

10. Bu konu : ” Komünist propaganda nerede var? ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 364

11. Bitlis dan kimler var. Komünist propaganda nerede var? . Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 15

12. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

13. Bitlis dan kimler var. Komünist propaganda nerede var? . Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 13

14. Çankırı dan kimler var. Komünist propaganda nerede var? . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Aylin – 375

15. Yozgat dan kimler var. Komünist propaganda nerede var? . Selamlar web siten cidden çok güzel, tebrikler , doruk – 144

16. Hatay merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-04-2021 00:09:10

17. Kayseri merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten inanki mükemmel, tebrikler 05-05-2021 00:18:33

18. Tunceli dan kimler var. Komünist propaganda nerede var? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 93

19. Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım

20. Hakkari merkezden ben . Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 08-05-2021 10:08:41

21. Bu konu : ” Komünist propaganda nerede var? ” çok güzel. Slm web siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 190

22. Samsun merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 27-05-2021 10:12:21

23. Bu konu : ” Komünist propaganda nerede var? ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 154

24. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım 09-06-2021 17:29:26

25. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-06-2021 23:09:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link