Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı?  Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu …

Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu …

Sovyetler Birliği’nin çöküşüne ne sebep oldu? Bir Teksas süper pazarı olan Randall’s’tan başkası olmadığını söyleyebilir miyim?

Düşünün, 1989’da Boris Yeltsin Kennedy Uzay Merkezini gezdi ve yol boyunca basit bir bakkala uğradı ve komünizm bir yalan.

Basitçe söylemek gerekirse, gözlerine inanamıyordu!

CIA’nın veya bir casus teşkilatının kendisini etkilemek için Amerika Birleşik Devletleri’nde sahte bir mağaza kurduğunu kesin olarak düşündü …

O sırada 58 yaşında olan Yeltsin, “Randall’ın şaşkınlıkla başını salladığı koridorlarda dolaştı,” Çevresindeki Rus arkadaşlarına, çoğu mal için sırada beklemek zorunda olan halkı ABD süpermarketlerinin koşullarını görürse, “dedi. bir devrim olacaktır. “

“Politbüro bile böyle bir seçeneğe sahip değil. Bay Gorbaçov bile değil,” dedi.

Oto-biyografisinde Yeltsin şöyle yazdı: “Bu rafların yüzlerce, binlerce teneke kutu, karton ve mümkün olan her türden malla dolu olduğunu gördüğümde, ilk defa açıkça Sovyet halkı için umutsuzluğa kapılmıştım. Bizimki gibi süper zengin bir ülke böylesine bir yoksulluk durumuna getirildi! Bunu düşünmek korkunç. “

İki yıl sonra, 1991’de Sovyetler Birliği düştü …

Yeltsin on üç yıl önce öldü … 58 yaşında olduğunuzu ve Süpermarketin gerçek olamayacak kadar mucizevi olduğunu düşündüğünüzü hayal edin …

Google Boris Yeltsin Texas Süpermarketi ve Yeltsin’in gözlerini serbest piyasaların nimetine açan bu küçük etkinlikle ilgili haberin ağırlığını okuyun!

Rusya’yı deviren komplo, Randall’s Süpermarket’in raf stoklayıcıları olabilir.

This Post Has 13 Comments

1. hatice

Selamlar sayfan inanki mükemmel, tebrikler

2. Gürbüz

Bu konu : ” Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 173

3. hatice

Slm web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım

4. ziya

Karabük dan kimler var. Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … . Mrb siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 46

5. mehmet

Bu konu : ” Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, teşekkürler , mehmet – 468

6. Aylin

merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun

7. memo

Sakarya merkezden ben memo. Selam siteniz valla çok iyi, face de paylaştım 22-03-2021 16:06:38

8. doruk

Bitlis dan kimler var. Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … . Merhabalar web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım , doruk – 458

9. elif yılmaz

Karabük dan kimler var. Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … . selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 245

10. memo

Bu konu : ” Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım , memo – 154

11. Hasan

Giresun merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun 31-03-2021 13:28:36

12. Emine

Karaman dan kimler var. Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 460

13. mehmet

Malatya dan kimler var. Komünist Rusya’nın çöküşüne ne yol açtı? Amerika Birleşik Devletleri’nde manav sahipleri olarak bilinen insan grupları arasındaki kooperatif organizasyonu … . selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 190

Bir cevap yazın