Kanun yoluyla aşıları zorlamaya çalıştıkları için, meydan okuma ve Uyumsuzluk oyunumuzu hızlandırmanın zamanı geldi.

1. Tüm yetkilerini görmezden gelin.

2. Ceza alırsanız cezayı çöpe atın. ödemeyin.

3. Mahkemeye çağrıldıysanız gitmeyin.

4. Emlak vergisi dışında vergi ödemeyin. Bazılarının satış vergisi gibi kaçınılmaz olduğunu biliyorum. Kendilerini soykırıma uğratmaya çalışan bir grubu neden birileri finanse etsin ki?

5. Okullar, hastaneler, polis teşkilatı vb. gibi ortak kurumlar hazırlamaya başlayın… Örneğin, evde kalın ebeveynler, mahallelerindeki 10-15 çocuğa bahşiş karşılığında öğretmenlik yapabilirler. Onlara yalnızca yararlı bilgileri öğretin. İnternette bulunması zor olmayan naturopatik, organik tedavilere yönelin. Para karşılığında insanlara tavsiyede bulunmak için birkaç uzman bulundurun. Milisleri yeni Polis olarak kullanın. Eski, şeytani kurumlar çökerken bunu her kurum için yapmamız gerekiyor. Onların yerine asil ve insanlığa hizmet eden yenilerini inşa etmeliyiz.

6. Beyin yıkamayı bitirmek için tüm medyayı kapatın.

7. Farmasötik ilaçlar, alkol, GDO, MSG, vb. Gibi tüm zehirlerden kurtulun….

8. Herkes evinde 1 bitki yetiştirsin ve başkalarıyla takas etsin. alışkanlık haline getirin. İster arka bahçede, ister kapalı alanda hidroponik ile organik tarıma geri dönmeliyiz.

Bunlar, bizi yeni Altın Çağımıza atlamak için sadece bazı fikirler. Şimdi hareket etmeliyiz. Komiler diz çökmemizi istiyor ama bu söz konusu bile değil. Artık ayağa kalkmalıyız. Zaman geçiyor.

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun , elif yılmaz – 369

2. Bitlis dan kimler var. Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. . Selamlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 473

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 235

4. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. . Mrb bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 454

5. Gaziantep dan kimler var. Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. . Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler , doruk – 155

6. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler

7. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Mrb siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-08-2021 20:59:50

8. Tunceli dan kimler var. Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. . Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 178

9. Bu konu : ” Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 405

10. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 23-08-2021 00:12:57

11. Samsun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-08-2021 06:13:40

12. Denizli dan kimler var. Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 219

13. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Artvin merkezden ben memo. Selamlar web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler 27-08-2021 01:36:33

15. Balıkesir dan kimler var. Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım , gaye – 244

16. Yalova dan kimler var. Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. . selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 261

17. Bu konu : ” Komünistlere meydan okumanın zamanı geldi. İşte nasıl yapılacağı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 3

18. Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Selam herkese paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım

20. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım 08-09-2021 23:16:50

21. Mersin merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-09-2021 23:50:08

Write A Comment