Ben gerçekten merak ediyorum. Bu denizaltıyla ilgili birçok farklı fikir olduğunu biliyorum, ancak en sık gündeme getirildiğini gördüğüm şeyler hem büyük partilere hem de büyük şirketlere yönelik nefret.

Ancak bu alt kısımda birçok kullanıcı tarafından anti sol önyargı olma eğilimindedir ve tam olarak anlamıyorum. Komünizm, toplumu sınıf ve bölünmeden kurtarmaya ve şirketleri varolmaz hale getirmeye çalışıyor, bunun nasıl kötü olarak görüldüğünü anlamıyorum.

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , banu – 81

2. Bu konu : ” Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 395

3. Adıyaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 06-12-2020 07:25:56

4. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, sağolun

5. Osmaniye merkezden ben . Selam sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 08-12-2020 08:14:28

6. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun

7. Bu konu : ” Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 251

8. Eskişehir merkezden ben hatice. Slm siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 19:44:46

9. Mersin dan kimler var. Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) . Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım , banu – 438

10. Bu konu : ” Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 60

11. Bu konu : ” Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 37

12. Yalova merkezden ben memo. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler 26-01-2021 04:00:14

13. Bu konu : ” Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 186

14. Trabzon dan kimler var. Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) . Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 101

15. Bu konu : ” Komünizm hakkındaki bu sub görüşü nedir (bu aptalca bir soruysa üzgünüm) ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 364

16. Düzce merkezden ben emin. Merhaba web siteniz ciddiyim iyi, tebrikler 25-02-2021 02:12:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link