“Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?”

Çekoslovakya’da komünizmden kurtulan ve Kanada’ya giden bir kadınla ilgili yukarıdaki bağlantıyı okuyun. Komünizmin nasıl bir şey olduğuna dair açıklaması, covid ve küresel ısınma gündemleriyle neler yaşadığımıza aşina olmalı.

DEF’ten Bolşevik lider Karlos Schwab, “Hiçbir şeye sahip olmayacaksın ve mutlu olacaksın” derken niyetleri konusunda daha net olamazdı.

Sovyet Rusya ve Doğu Almanya’dan farklı olan şey, bugün onu küresel hale getirecek araçlara sahip olmaları. QR kodları artık Avustralya’da zorunludur. Ve hangi ülkede yaşıyor olursanız olun zorunlu hale gelmesi an meselesi. Tüm covid krizi, WHO gibi küreselci örgütleri kontrol eden fatura kapıları gibi vampir mürekkepler tarafından yönetiliyor. DSÖ, ülkenizin yasalarının üzerindedir. Adı UST (Uluslararası Sağlık Tüzüğü) ve TÜM ülkeler DSÖ’nün UST’si tarafından tanımlanan halk sağlığı yükümlülüklerini yerine getirmeyi kabul etti. Yani, bir ülkede duyduğunuz tüm kısıtlamalar, “halk sağlığı” bahanesiyle, bir sonraki ülkenize gelmesi muhtemeldir. Yakında gelecek olan aşı, aşı pasaportu ve dijital kimlik, “kağıt lütfen” modern şeklidir.

Bugünlerde okullarda öğretilen eleştirel ırk teorisi ve tarafsız kimlik ve benzeri şeyler aynı gündemin parçası. Hepimizin “eşit” olduğu tek tip bir toplum.

Vaxed olmayanlar rejimin muhalifleri olacak. Komünist rejimin muhalifleri “fiziksel olarak tasfiye edildi”. Deneysel enjeksiyonlarını yaparak rejime uyan aşılılar, bir köle gibi yaşamayı deneyimleyecekler. Ayrıca, birçoğu düzenli enjeksiyonlarının bir sonucu olarak kronik hastalıklar ve ciddi yan etkiler yaşayacaktır.

35 Comments

1. Bu konu : ” “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 283

2. Amasya dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 88

3. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 267

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 158

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 108

6. Adıyaman merkezden ben . Selam herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, sağolun 06-07-2021 02:55:58

7. Uşak dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . Merhaba herkese siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 146

8. Selam herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

9. Bu konu : ” “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 73

10. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 06-07-2021 12:42:05

11. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. Erzincan dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 283

13. Bartın dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 261

14. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 11-07-2021 03:29:07

15. Çankırı merkezden ben Emine. Selamlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım 11-07-2021 11:41:54

16. Iğdır merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz vallaha güzel, face de paylaştım 13-07-2021 15:19:07

17. Zonguldak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 15-07-2021 08:32:26

18. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

19. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 20-07-2021 14:21:51

20. Yalova dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . selamun aleyküm web siten cidden güzel, sağolun , hatice – 385

21. Van merkezden ben ziya. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 23-07-2021 15:07:10

22. Trabzon merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-07-2021 04:46:03

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 365

24. Gürbüz Reply

Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 9

26. Denizli dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . Selamlar sayfanız inanki güzel, linkedinde paylaştım , emin – 122

27. Denizli dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, şukuladım , hatice – 78

28. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 14:35:06

29. Bayburt dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 31

30. Bu konu : ” “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, teşekkürler , Emine – 94

31. Erzincan merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:36:37

32. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

33. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. “Komünizmden Kurtuldum – Sıranıza Hazır Mısınız?” . Selamlar web siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 29

Write A Comment