Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı

Her şeyden önce, kim fayda sağlar? Bu, Demokratların çılgınca bir çizgisinde sadece bir başka ve MSM’nin Trump ve destekçilerinin itibarını sarsmak için elinden geleni yapmasına suç ortağı. İkincisi, gardiyanlar ve polisin herhangi bir görünür direnci olmaksızın içeri girmeleri ne kadar kolaydı. Neden belirtilen amacı hukukun üstünlüğünün onaylandığını görmek olan bir grup, tam tersini – – – tamamen küçümseyen ve kanunu hiçe sayan toplu bir eylemde bulunsun? Yapmazlar, bu kadar basit.

gönderen … OddGuyOuttaSight
[comments]

“Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 452

2. Bu konu : ” Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 44

3. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 08-01-2021 06:44:33

4. Trabzon dan kimler var. Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 252

5. Tekirdağ dan kimler var. Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı . Selamın aleyküm siten harbiden iyi, tebrikler , banu – 213

6. Konya dan kimler var. Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı . selamun aleyküm siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 113

7. Iğdır merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, saolun 23-01-2021 03:52:15

8. Bu konu : ” Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 291

9. Bu konu : ” Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 367

10. Amasya dan kimler var. Kongre Binası “İstilasını” Tanımanın En Kolay Yolu Aşamalı Sahte Bir Bayraktı . Slm sayfan harbiden mükemmel, saolun , – 62

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link