“Kongre Binası’na konuşlandırılan birliklerin, doğaçlama patlayıcı cihazlar, intihar uçakları, uzaktan kumandalı insansız hava araçları ve ileri gelenlere ateş açmaları kadar aşırı tehditlere hazırlandığı bildiriliyor.

“The Hill” den DC ile ilgili ayrıntılar

Aynı makale – “Ama ordunun sorunun bir parçası olduğu konusunda endişeler de var”

Ayrıca- Ulusal Muhafızlar komutanlığının yapısını soran kişiler için – “Ne eyaletlerinde kalan muhafızlar ne de DC’ye gönderilenler federalize edilmedi, yani valilerin veya DC’nin durumunda Ordu sekreterinin komutası altında kalıyorlar. Ayrıca federal muhafızlar veya muvazzaf görevli askerler gibi yasa uygulama faaliyetlerinde bulunmaları da yasak değil. “

… machine1892 tarafından gönderildi
[comments]

““Kongre Binası’na konuşlandırılan birliklerin, doğaçlama patlayıcı cihazlar, intihar uçakları, uzaktan kumandalı insansız hava araçları ve ileri gelenlere ateş açmaları kadar aşırı tehditlere hazırlandığı bildiriliyor.” üzerine 11 yorum

1. Kocaeli merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 07:32:20

2. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-01-2021 08:18:04

3. Bu konu : ” “Kongre Binası’na konuşlandırılan birliklerin, doğaçlama patlayıcı cihazlar, intihar uçakları, uzaktan kumandalı insansız hava araçları ve ileri gelenlere ateş açmaları kadar aşırı tehditlere hazırlandığı bildiriliyor. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 313

4. Bu konu : ” “Kongre Binası’na konuşlandırılan birliklerin, doğaçlama patlayıcı cihazlar, intihar uçakları, uzaktan kumandalı insansız hava araçları ve ileri gelenlere ateş açmaları kadar aşırı tehditlere hazırlandığı bildiriliyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 331

5. Manisa dan kimler var. “Kongre Binası’na konuşlandırılan birliklerin, doğaçlama patlayıcı cihazlar, intihar uçakları, uzaktan kumandalı insansız hava araçları ve ileri gelenlere ateş açmaları kadar aşırı tehditlere hazırlandığı bildiriliyor. . Slm paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım , Emine – 198

6. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-01-2021 15:19:01

7. Kütahya merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 08-02-2021 20:38:53

8. Kars dan kimler var. “Kongre Binası’na konuşlandırılan birliklerin, doğaçlama patlayıcı cihazlar, intihar uçakları, uzaktan kumandalı insansız hava araçları ve ileri gelenlere ateş açmaları kadar aşırı tehditlere hazırlandığı bildiriliyor. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 386

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link