Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf …

Bir adam iki efendiye hizmet edemez.

Öyleyse, ABD’de Federal düzeyde ve eyalet düzeyinde kaç tane ikili pasaport sahibi var?

Tam olarak neden tolere ediliyor? ABD için çalışacaksanız, diğer pasaportunuzu ve vatandaşlığınızı teslim etmeniz ve onlardan vazgeçmeniz gerekir.

Yine de bu gerekli değildir ve takip bile edilmez

Garip, değil mi?

“Kongre Araştırma Servisi (CRS), her Kongre Üyesi hakkında yaş, siyasi parti, geçmiş meslekler, eğitim, din, cinsiyet, etnik köken ve askerlik hizmetini içeren ayrıntılı bir kişisel profil tutmaktadır.”

“CRS, profil kategorileri listesine basitçe“ vatandaşlık ”eklerse, Amerikalılar, vatandaşlık bağlarına sahip oldukları bir ülkeyi etkileyen bir dış politika meselesinde kamusal bir tavır aldıklarında temsilcilerinin nereden geldiklerine daha iyi karar verebilirler. Böyle bir teşhir, bozucu çıkar çatışmalarını da ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

“Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf …” üzerine 9 yorum

1. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun 11-10-2020 07:33:34

2. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla iyi, twitter da paylaştım , gaye – 108

3. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Merhaba web siten inanki mükemmel, saolun , banu – 276

4. Konya dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 31

5. Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 19-10-2020 05:15:16

6. Kayseri dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . selamun aleyküm web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 85

7. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 121

Yorum yapın