Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf …

Bir adam iki efendiye hizmet edemez.

Öyleyse, ABD’de Federal düzeyde ve eyalet düzeyinde kaç tane ikili pasaport sahibi var?

Tam olarak neden tolere ediliyor? ABD için çalışacaksanız, diğer pasaportunuzu ve vatandaşlığınızı teslim etmeniz ve onlardan vazgeçmeniz gerekir.

Yine de bu gerekli değildir ve takip bile edilmez

Garip, değil mi?

“Kongre Araştırma Servisi (CRS), her Kongre Üyesi hakkında yaş, siyasi parti, geçmiş meslekler, eğitim, din, cinsiyet, etnik köken ve askerlik hizmetini içeren ayrıntılı bir kişisel profil tutmaktadır.”

“CRS, profil kategorileri listesine basitçe“ vatandaşlık ”eklerse, Amerikalılar, vatandaşlık bağlarına sahip oldukları bir ülkeyi etkileyen bir dış politika meselesinde kamusal bir tavır aldıklarında temsilcilerinin nereden geldiklerine daha iyi karar verebilirler. Böyle bir teşhir, bozucu çıkar çatışmalarını da ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

“Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf …” üzerine 46 yorum

1. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun 11-10-2020 07:33:34

2. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla iyi, twitter da paylaştım , gaye – 108

3. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Merhaba web siten inanki mükemmel, saolun , banu – 276

4. Konya dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 31

5. Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 19-10-2020 05:15:16

6. Kayseri dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . selamun aleyküm web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 85

7. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 121

8. Yalova dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 254

9. Giresun dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Slm sayfa inan ki iyi, saolun , doruk – 150

10. Antalya dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 115

11. Kütahya dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , Aylin – 140

12. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 23-11-2020 06:50:43

13. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, sağolun , gaye – 215

14. Ordu merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:26:16

15. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 185

16. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 08-12-2020 10:37:21

17. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 180

18. Şanlıurfa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-12-2020 22:42:24

19. Ordu dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 277

20. Muğla dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Selam web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , hatice – 397

21. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 33

22. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 280

23. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha güzel, tebrikler , memo – 21

24. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, sağolun , Hasan – 167

25. Hakkari dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Selamlar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 457

26. Artvin dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 90

27. Afyon dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . Selamlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 337

28. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 250

29. Bingöl dan kimler var. Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … . merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 440

30. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , hatice – 349

31. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 60

32. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 297

33. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 06:11:30

34. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 26-02-2021 17:07:08

35. Bu konu : ” Kongrede kaç çifte vatandaş var? FBI mı? Kimsenin bunu takip etmemesi tuhaf … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 438

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link