Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller

Şu anda, birçok Cumhuriyetçinin bütçe açığı konusundaki endişelerini dile getirmesiyle, ikinci bir teşvik turu için yapılan görüşmeler çıkmaza girmiş durumda. Bununla birlikte, Ekim ayında birçoğunun seçimden hemen önce ekonomiyi canlandırmak ve (ve Trump’ın) yeniden seçilme şanslarını artırmak için büyük bir teşvik için oy kullanacağını tahmin ediyorum.

“Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller” üzerine 16 yorum

1. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 26-08-2020 18:51:23

2. Kırklareli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-09-2020 23:50:26

3. Ardahan merkezden ben banu. Mrb sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 08:16:54

4. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 18:50:14

5. İstanbul dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Mrb sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 253

6. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 99

Yorum yapın