Şu anda, birçok Cumhuriyetçinin bütçe açığı konusundaki endişelerini dile getirmesiyle, ikinci bir teşvik turu için yapılan görüşmeler çıkmaza girmiş durumda. Bununla birlikte, Ekim ayında birçoğunun seçimden hemen önce ekonomiyi canlandırmak ve (ve Trump’ın) yeniden seçilme şanslarını artırmak için büyük bir teşvik için oy kullanacağını tahmin ediyorum.

Author

80 Comments

1. Bilecik merkezden ben ali. Slm siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 18-08-2020 17:37:58

2. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

3. Bitlis merkezden ben banu. Slm siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 20-08-2020 00:10:25

4. Tunceli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım 25-08-2020 13:49:27

5. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 26-08-2020 18:51:23

6. Kırklareli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-09-2020 23:50:26

7. Ardahan merkezden ben banu. Mrb sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 08:16:54

8. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

9. Sakarya merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-09-2020 07:56:54

10. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 18:50:14

11. Samsun merkezden ben gaye. Slm siten valla iyi, şukuladım 30-09-2020 21:45:41

12. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım

14. İstanbul dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Mrb sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 253

15. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 99

16. Samsun merkezden ben emin. Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 25-10-2020 22:23:01

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 349

18. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 123

19. Eskişehir dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , – 133

20. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

21. Hakkari dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 161

22. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 155

23. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 25-11-2020 14:10:24

24. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun 06-12-2020 09:11:28

25. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 484

26. Muş merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 09-12-2020 02:28:07

27. Selam paylaşım valla güzel, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 306

29. Düzce dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 363

30. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selamlar siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 361

31. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-01-2021 18:22:05

32. Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-01-2021 02:35:30

33. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 396

35. Bartın merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın inanki çok güzel, twitter da paylaştım 13-01-2021 16:20:28

36. Ordu merkezden ben Aylin. Slm web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 14-01-2021 20:00:54

37. Karaman dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 472

38. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 229

39. İstanbul dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 350

40. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan cidden iyi, twitter da paylaştım

41. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun

42. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 449

43. Çorum merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun 11-02-2021 22:34:07

44. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım 26-02-2021 03:05:01

45. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ali – 237

46. Kayseri dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . selamun aleyküm sayfa valla güzel, face de paylaştım , ziya – 120

47. İzmir merkezden ben banu. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-03-2021 07:21:50

48. Ankara merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler 15-03-2021 22:43:58

49. Selamlar sayfan cidden mükemmel, teraziye tıkladım

50. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

51. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

52. Konya dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Selam siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 234

53. Yalova dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , emin – 188

54. Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 221

56. Hakkari dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Selamlar sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 428

57. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler 17-04-2021 14:33:16

58. İzmir dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 198

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 396

60. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Mrb web siten vallaha hayran edici, şukuladım , hatice – 96

61. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 338

62. Slm siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

63. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler , – 484

64. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

65. Tekirdağ dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 348

66. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım 16-06-2021 15:07:33

67. Kilis merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-06-2021 21:45:51

68. Antalya dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Slm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 396

69. Muş merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 07:35:13

70. Karabük merkezden ben gaye. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-06-2021 13:02:41

71. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 436

72. Bu konu : ” Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım , ziya – 358

73. Selamlar paylaşımın inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

74. Burdur dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Selam herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 480

75. Giresun merkezden ben ali. Slm sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 14:16:54

76. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım

77. Bolu dan kimler var. Kongredeki Cumhuriyetçiler aslında başka bir uyarana karşı değiller . Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link