Miami’nin son derece şüpheli olduğunu düşünen başka biri var mı? apartman düştü Kongre’deki çalkantılı tartışmalar arasında altyapı faturası?

Bunun arkasında kimin olduğunu biliyoruz. Hükümet, apartmanları ve kınamakları hükümet altyapısı olarak dahil etmeye çalışıyor. Altyapı harcamalarını ve konut üzerindeki hükümet kontrolünü artırmak için bu binayı kasten yok etti.

Her ikisi de, Cumhuriyetçiler ve Demokratlar arasında devasa bir altyapı faturası hakkında tartışan görüşmeler hakkında bir makaleye ve Miami’de düşen apartman hakkında konuşan bir youtube ABC haber videosuna hiper bağlantılı. Görünüşe göre kimse bundan bahsetmiyor.

25 Comments

1. Karabük merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 03:30:16

2. Selamlar sayfan inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 33

4. Selam paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

6. Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-07-2021 03:42:48

7. Sinop merkezden ben hatice. Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 15-07-2021 08:44:08

8. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. . Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 364

9. Sakarya merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-07-2021 08:16:13

10. Slm siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım

11. Van dan kimler var. Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 120

12. Selam herkese web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Burdur dan kimler var. Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, şukuladım , mehmet – 257

14. Van merkezden ben banu. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-08-2021 21:06:32

15. Balıkesir merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, şukuladım 19-08-2021 06:08:24

16. Gümüşhane merkezden ben emin. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-08-2021 21:12:35

17. Batman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 20-08-2021 20:29:14

18. Bu konu : ” Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 364

19. Kütahya merkezden ben ziya. Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2021 15:23:06

20. Isparta merkezden ben Hasan. Mrb sayfa cidden mükemmel, tebrikler 11-09-2021 12:24:40

21. Bu konu : ” Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 116

22. Yalova dan kimler var. Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. . Merhaba herkese web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 467

23. Bu konu : ” Kongre’nin altyapı faturası Miami’de çöken apartmanla ilgili. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 328

Write A Comment