Kategoriler
Genel

Konser Ekonomisi, ekonomimizin çöküşüne ve daha fazlasına yol açması gereken önemli bir faktördür.

Konser ekonomisi çalışanları çöküşten önce mücadele ediyorlardı ve şimdi daha da kötü. Bunu ilk yazan ben değilim: bu adamlar çöküşten önceki makale. . Uber-food, Uber, ‘Cowork’, Rideshares, Toro, AIRBNB ve diğer tüm “konser” ekonomilerinin toplam bok olduğuna ve uzun vadede sürdürülebilir ya da insanlık için faydalı olmadığına inanıyorum. Örneğin UBER. Bu zavallı sürücüler, ah adamım. Bu yüzden ilk önce bazı bankaları daraltan tüm kabinleri (başlamak için büyük bir endüstri değil) işten çıkardılar, daha sonra sürücüler kendi araçlarını kullanıyorlar (onları yere sürüyorlar), sigorta, zaman, sağlık vb. . Daha sonra, uber ücretlerini düşürür, paylarını sürmelerini sağlar, onlara hiçbir teşvik sunmaz ve yıllık olarak ödeme düşüşleri yapar, bu arada AI’yı sonunda tamamen değiştirmeleri için eğitirler. COWORK tesislerine bakarsanız, benzer bir anlaşma. İnsanlar küçük bir alanda / masada çalışmak için metrekare başına 10 dolar, 20 dolar öderler, böylece ‘işlerini’ çalıştırabilir ve çalışanlarını tam anlamıyla bir uçak tuvaleti büyüklüğünde bir odaya sıkıştırabilirler. Ve bu sürdürülebilir bir şey değil. TORO’ya bakarsanız, benzer bir şey, insanlar kira yapmak için 10 dolar gibi yapmak için ölmekte olan arabalarını kiralarlar ve arabaları tükenir, istismar edilir, sigortayı ve her şeyi üstlenirler. AIRBNB’ye aynı soruna bakarsanız … normal insanlar otelci olurlar, çöpe atılmak için yasadışı birimler ve boktan evler kiralarlar ve şimdi tamamen kilitlenme olduğu için ikinci bir ipotek üzerinde çok paraları kalmaz. Bunların hepsi parlak bir gelecekten ziyade kanseri iliştirmek gibi görünen ‘konser ekonomisinin’ bir parçası.

“Konser Ekonomisi, ekonomimizin çöküşüne ve daha fazlasına yol açması gereken önemli bir faktördür.” için 8 yanıt

Bursa merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 30-05-2020 06:21:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir