Bronzlaşma yatakları başlangıçta vampirler tarafından vampirler için icat edildi.

Gördüğünüz gibi, vampirler güneşe çıkamazlar, bu yüzden derileri doğal olarak çok soluk ve hasta görünümlüdür ve vampirik doğalarını ortaya çıkarır. Böylece, ciltlerini daha doğal bir ten rengine koyulaştırmak için suni bir güneş yatağı icat ettiler, insanlarla daha iyi uyum sağlamalarına izin vererek, onları besleme zamanı gelene kadar sahte bir güvenlik duygusuna kaptırdılar (makyaj ve sprey … bronzluk bazen kullanılır, ancak çok daha az güvenilirdir). Elbette bunları kullanan herkes vampir değildir; birçok vampir klanı, vampir faaliyetlerini finanse etmek için bir araç olarak kullanarak, insan halkına açık birçok günlük spa ve solaryum salonlarını gizlice işletiyor ve bu nedenle vampir avcıları, bronzlaşma yatağı kullanan herkesi öldüremez.

Tabi ki, bronzlaşma yatağından gelen ultraviyole radyasyon onları öldürmez mi diye sorabilirsiniz. UV radyasyonu hem güneş hem de bronzlaşma yatakları tarafından üretilse de, UV ışınları değil vampirleri öldüren şey, önceden düşünüldüğü gibi: ısı, ışık ve diğer enerjilere ek olarak, güneş ayrıca Dr. Van Helsing’in adını taşıyan “Helsons” adı verilen benzersiz parçacıklar yayar. Bu parçacıklar, vampirler dışındaki tüm canlılar için zararsızdır ve sıradan radyasyon yanıklarından farklı olarak hızlı doku hasarına neden olur. Ay tozunun benzersiz bileşimi helson radyasyonunu emdiği ve vampirlerin geceleri yanmasını önlediği için aydan yansıyan güneş ışığı vampirlere zarar vermez.

Ve eğer sen hala bunların hepsi aptalca bir saçmalık olduğunu düşünüyorum, bana cevap ver: neden tabut gibi görünüyorlar?

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 374

2. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 25

3. Samsun merkezden ben ali. Selamlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler 10-03-2021 13:32:28

4. Bayburt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-03-2021 13:33:33

5. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

6. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Slm sayfan harbiden güzel, sağolun , emin – 118

7. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

8. Bitlis merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 11-03-2021 21:28:18

9. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

10. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun , emin – 100

11. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 286

12. Selam paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 449

14. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım

15. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 320

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link