Bronzlaşma yatakları başlangıçta vampirler tarafından vampirler için icat edildi.

Gördüğünüz gibi, vampirler güneşe çıkamazlar, bu yüzden derileri doğal olarak çok soluk ve hasta görünümlüdür ve vampirik doğalarını ortaya çıkarır. Böylece, ciltlerini daha doğal bir ten rengine koyulaştırmak için suni bir güneş yatağı icat ettiler, insanlarla daha iyi uyum sağlamalarına izin vererek, onları besleme zamanı gelene kadar sahte bir güvenlik duygusuna kaptırdılar (makyaj ve sprey … bronzluk bazen kullanılır, ancak çok daha az güvenilirdir). Elbette bunları kullanan herkes vampir değildir; birçok vampir klanı, vampir faaliyetlerini finanse etmek için bir araç olarak kullanarak, insan halkına açık birçok günlük spa ve solaryum salonlarını gizlice işletiyor ve bu nedenle vampir avcıları, bronzlaşma yatağı kullanan herkesi öldüremez.

Tabi ki, bronzlaşma yatağından gelen ultraviyole radyasyon onları öldürmez mi diye sorabilirsiniz. UV radyasyonu hem güneş hem de bronzlaşma yatakları tarafından üretilse de, UV ışınları değil vampirleri öldüren şey, önceden düşünüldüğü gibi: ısı, ışık ve diğer enerjilere ek olarak, güneş ayrıca Dr. Van Helsing’in adını taşıyan “Helsons” adı verilen benzersiz parçacıklar yayar. Bu parçacıklar, vampirler dışındaki tüm canlılar için zararsızdır ve sıradan radyasyon yanıklarından farklı olarak hızlı doku hasarına neden olur. Ay tozunun benzersiz bileşimi helson radyasyonunu emdiği ve vampirlerin geceleri yanmasını önlediği için aydan yansıyan güneş ışığı vampirlere zarar vermez.

Ve eğer sen hala bunların hepsi aptalca bir saçmalık olduğunu düşünüyorum, bana cevap ver: neden tabut gibi görünüyorlar?

Author

43 Comments

1. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 374

2. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 25

3. Samsun merkezden ben ali. Selamlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler 10-03-2021 13:32:28

4. Bayburt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-03-2021 13:33:33

5. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

6. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Slm sayfan harbiden güzel, sağolun , emin – 118

7. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

8. Bitlis merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 11-03-2021 21:28:18

9. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

10. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun , emin – 100

11. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 286

12. Slm sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım

13. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 449

15. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım

16. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

17. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 320

18. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Mrb siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 462

19. Yozgat dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 300

20. Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 25-04-2021 23:12:03

21. İstanbul dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 15

22. Adana merkezden ben Emine. Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-05-2021 07:21:48

23. Siirt dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım , ziya – 351

24. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 454

25. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 256

26. Trabzon dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 33

27. Afyon dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . Selam sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 352

28. Bayburt dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 77

29. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

30. Kilis merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-07-2021 06:27:40

31. Amasya dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , – 253

32. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Slm siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 245

33. Osmaniye merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, sağolun 12-07-2021 17:01:24

34. Sakarya dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . Selamlar siten harbiden hayran edici, şukuladım , Hasan – 233

35. Tunceli dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 66

36. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 498

37. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden dikkat çekici, sağolun , hatice – 374

38. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-07-2021 04:48:22

39. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, sağolun , gaye – 206

40. Yalova dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . Selamlar sayfan inanılmaz güzel, tebrikler , ali – 128

41. Bu konu : ” KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. ” çok güzel. Selam sayfan valla mükemmel, şukuladım , mehmet – 73

42. Erzurum dan kimler var. KONSPIRACY: Bronzlaşma yatakları vampirler için vampirler tarafından icat edildi. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 161

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link