Kontrol kimde?

Rothschild-Vatikan çetesi Amerika Birleşik Devletleri’nin Birinci ve İkinci Bankası aracılığıyla ABD’deki cüzdanın gücü üzerinde kontrol sağlamaya başarısızlıkla teşebbüs etti. Devrim ve 1812 Savaşları sırasında yaşanan mali sıkıntı dönemlerinde ülkeyi dalgalandırmak için geçici kurumlar olarak Anayasa tarafından Cumhurbaşkanına tanınan olağanüstü yetkiler altında kurulmuşlardır. Ancak komplocular, kalıcı karaktere sahip özel olarak kontrol edilen bir merkez bankası kurarak ulusun cüzdan üzerindeki gücünü artırma çabalarında başarısız oldu. Bankacılık tekeli korkusunun tökezleyen bloğu, merkez bankacılığı ve Federal kontrolün önündeki kasıtlı bariyer ve bağlantılı nedenlerden dolayı Anayasa’da kötü somutlaştırılan para birimi sorunu yüzünden başarısızlığa mahkum edildi.

Kökeni Amschel Mayer Rothschild’e atfedilen asırlık bir atasözü, “Bir ulusun parasının kontrolünü bana verin ve onu kimin yönettiği umrumda değil”. Bu, tanıdık bir çocuk tekerlemesi olarak öğrenmiş olabileceği cüzdanın gücünün basmakalıp bir ifadesidir.

İnsanlığı köleleştirmek ve yönetmek için komplo kuran komploculardan çok azı, günümüz Komünizminin kurucularından daha fazla para ve servet kontrolünün kullanımını araştırdı: Cizvit Adam Weishaupt, diğer adı Spartacus ve öğrencisi Moses Mordecai Marx Levy, takma ad (Heinrich) Karl Marx. Dünyanın kontrolünü sinsice çalmak ve herkesi yağmalamak amacıyla üç temel önlem önerdiler: Birincisi, yöneticiler olarak para ve bankanın kontrolü. İkincisi, bir sermaye vergisine çevrilecek olan artan oranlı bir gelir vergisi. Üçüncüsü, el koyucu bir miras vergisi. Bu komplonun ulusa empoze ediliş tarzı bizim temamızdır. “

“Federal” Rezerv Komplosu ve Rockefellers: “Altın Köşesi” Emanuel M. Josephson, MD, 1968

“Kontrol kimde?” üzerine 21 yorum

1. Sinop dan kimler var. Kontrol kimde? . Slm sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 110

2. Bu konu : ” Kontrol kimde? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 15

3. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 11-12-2020 09:24:41

4. Denizli dan kimler var. Kontrol kimde? . Merhaba web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 204

5. Bitlis merkezden ben hatice. Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 24-12-2020 13:21:28

6. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 05:48:31

7. Malatya merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler 11-01-2021 11:20:21

8. Bu konu : ” Kontrol kimde? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 291

9. Diyarbakır dan kimler var. Kontrol kimde? . Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 20

10. Bu konu : ” Kontrol kimde? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, tebrikler , gaye – 6

11. Bu konu : ” Kontrol kimde? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 65

12. Tekirdağ dan kimler var. Kontrol kimde? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 138

13. Bu konu : ” Kontrol kimde? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 187

14. Manisa dan kimler var. Kontrol kimde? . Merhaba bu web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 313

15. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 26-02-2021 07:51:28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link