Umarım bu yazı bu tartışmayı başlatmak için en uygun yerdir….

Her iki lol ile de doğrudan covid ile ilgili olmadığını bilmek sizi memnun edecektir.

Birçoğunun merkezi güç, kilit aileler ve şirketler açısından dünyanın nasıl işlediğini bildiği ve anladığı göz önüne alındığında. Merak ediyorum, bunlardan herhangi birine yeterince yüksek bir düzeyde başarılı bir şekilde sızan var mı ve bulguları nerede? Elinizde varsa lütfen kaynakları/bağlantıları paylaşın.

Bunu soruyorum çünkü bu tartışılmayacak bir şey değil. Anladığım kadarıyla çoğu, o hayatın içine doğuyor ya da öyle olan biriyle doğrudan bağlantılı ve direktiflerin parçası olmak için izledikleri yol bu. Tek yol bu mu?

Peki ya genel Joe halkı, normal bir uygarlığın bu tür çevrelere girmesine izin verilmesi bile mümkün olabilir mi? Bay Joe Public böyle bir pozisyona nasıl girer? Herhangi bir düşünce veya daha iyisi, orada olan ve yapan var mı?

Kendi deneyimimden biraz. Küresel bir şirkette giriş seviyesinden üst düzey bir pozisyona geçmek için çok çalıştım. İlk elden şüpheli sözleşmeler, sorunlara ilginç hükümet yaklaşımları, yasaların nasıl aşıldığı ve bu hamlelerin amacının ne olduğunu gördüm. Ancak, bir sonraki seviye, varlığının gerçek bir ipucu olmadan kaçmaya ve çok gizli kalmaya devam ediyor.

23 Comments

1. Bu konu : ” Kontrolde olanlarla çalışmak ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, sağolun , ali – 478

2. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 416

3. Şırnak dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 240

4. Kırklareli dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 71

5. Bu konu : ” Kontrolde olanlarla çalışmak ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 147

6. Kırıkkale dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 349

7. Ağrı merkezden ben mehmet. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2021 15:58:13

8. Denizli merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler 21-08-2021 16:34:38

9. Mersin merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun 21-08-2021 19:45:43

10. Ardahan merkezden ben gaye. Mrb paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 21-08-2021 23:41:21

11. Kastamonu dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Merhaba web sitesi harbiden güzel, saolun , gaye – 11

12. Samsun dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 210

13. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Kocaeli dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, tebrikler , memo – 346

15. Çankırı dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 159

16. Giresun dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 318

17. Gaziantep dan kimler var. Kontrolde olanlarla çalışmak . Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 332

18. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-09-2021 22:49:11

19. Iğdır merkezden ben Emine. Merhaba siten süper ötesi hayran edici, şukuladım 12-09-2021 11:28:56

20. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler 17-09-2021 23:25:11

Write A Comment