Bu sadece bir fikir yazısı. Russel Brand gibi birini ele alalım. Devlete karşı konuşmak ve dünyada olup bitenlerle ilgili kitlelere bilgi sağlamak için markasını ve platformunu aktif olarak kullanıyor. Ama ya muhalefeti kontrol ediyorsa? Mesele şu ki, şüpheci olmak önemlidir, ancak ideallerinizle aynı hizaya geldiğinde mesajı desteklemek önemlidir. Bunu açıklığa kavuşturacağım – BOK BİLMİYORUZ. Gerçekte kanıtlayabileceğimiz tek şey, sızdırılan şeyler, birisini yalan söyleyerek yakaladığımız şeyler ya da son iki yüzyıldan aktarılan diğer bazı bilgilerdir. Bu denizaltındaki hiç kimse, kimin kontrollü muhalefet olduğunu bilmiyor, kesinlikle hiç kimse. Sadece bunu aklınızda bulundurun.

Author

14 Comments

1. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2021 07:07:09

2. Bu konu : ” Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Aylin – 381

3. Şırnak dan kimler var. Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 369

4. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. ” çok güzel. Merhaba siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 328

6. Iğdır dan kimler var. Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. . Slm paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 177

7. Adıyaman dan kimler var. Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 300

8. Tokat dan kimler var. Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. . Merhabalar siten vallaha billaha iyi, sağolun , – 29

9. Bu konu : ” Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 185

10. Adıyaman dan kimler var. Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. . Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, saolun , doruk – 12

11. İstanbul merkezden ben . Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, saolun 12-04-2021 22:17:46

12. Bu konu : ” Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım , ali – 436

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kontrollü bir muhalefet olduğunu düşünseniz bile, konuşanlara destek gösterin. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 194

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link