Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım

Babam birkaç hafta önce öldü. Dünya ve şu anda neler olup bittiğiyle hemen hemen aynı görüşlere sahiptik. Trump’ı sevdi ve onu bir kurtarıcı olarak gördü. Yapmıyorum. İnsan olarak Trump’ı seviyorum ama siyaset mi? Sadece bilmiyorum Eskiden büyük bir hayranıydım ama daha fazlasını öğrendim. Demek ki.

Şimdi bu bir politika değilhttps://www.youtube.com/watch?v=ARDde1aUHUQal post. Yoldan çıkıyorum

Sadece kendim, kendim ve muhtemelen gelecekteki çocuklarım için geleceği düşünüyorum … Ve yorgunum. Dediğim gibi, babam öldü ve böyle zamanlarda en iyi arkadaşımdı. Ben sadece çıkmak istiyorum. Gerçekten … Sadece dışarı çık.

Bunu şimdi izliyorum https://www.youtube.com/watch?v=ARDde1aUHUQ

Dünyanın bu mutluluk, sevgi ve samimiyet seviyesine geri döndüğünü görmüyorum. Şu anda düşündüğüm o kadar çok şey var ki, ama kısa olsun … Neden yaşamalıyım? Burada kesinlikle yaşayacak kimse yok, öyleyse neden?

Şu anda karşıya geçmekle gerçekten ilgileniyorum. Öyleyse … Bana yapmamam için iyi bir neden söyle? teşekkür ederim

“Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım” üzerine 70 yorum

1. Manisa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım 13-10-2020 00:48:57

2. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 398

3. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler , Emine – 380

4. Konya merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 13-10-2020 06:14:17

5. Diyarbakır dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 236

6. Çanakkale dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Selam herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , gaye – 93

7. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 200

8. Kayseri dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 477

9. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, teşekkürler , banu – 106

10. Elazığ merkezden ben Hasan. Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 27-10-2020 17:44:58

11. Bitlis dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 417

12. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 300

13. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 361

14. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Slm paylaşım valla dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 136

15. Kastamonu dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 448

16. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ali – 463

17. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 112

18. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 23

19. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 494

20. İstanbul dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Merhaba web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 342

21. Bilecik dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 393

22. Ardahan dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Selamlar web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 446

23. Şanlıurfa dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Slm web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 196

24. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 47

25. Zonguldak dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, saolun , emin – 217

26. Kayseri merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:10:16

27. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , ali – 387

28. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Slm sayfa cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 360

29. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-01-2021 14:30:34

30. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 17-01-2021 14:29:22

31. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 132

32. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, saolun , ahmet – 24

33. Afyon dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Aylin – 428

34. Bartın dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 139

35. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 368

36. Ankara dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Selam siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 259

37. Hatay dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 90

38. Giresun merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-01-2021 01:30:31

39. Muş dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 85

40. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, saolun , banu – 110

41. Iğdır dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım , hatice – 360

42. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 57

43. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 173

44. Ardahan merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 27-01-2021 04:36:24

45. Aksaray merkezden ben memo. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 12:36:07

46. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 28-01-2021 23:12:48

47. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 151

48. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler , ahmet – 247

49. Niğde dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Slm sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 461

50. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım , Emine – 192

51. Sakarya dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Merhaba sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 128

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link