Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım

Babam birkaç hafta önce öldü. Dünya ve şu anda neler olup bittiğiyle hemen hemen aynı görüşlere sahiptik. Trump’ı sevdi ve onu bir kurtarıcı olarak gördü. Yapmıyorum. İnsan olarak Trump’ı seviyorum ama siyaset mi? Sadece bilmiyorum Eskiden büyük bir hayranıydım ama daha fazlasını öğrendim. Demek ki.

Şimdi bu bir politika değilhttps://www.youtube.com/watch?v=ARDde1aUHUQal post. Yoldan çıkıyorum

Sadece kendim, kendim ve muhtemelen gelecekteki çocuklarım için geleceği düşünüyorum … Ve yorgunum. Dediğim gibi, babam öldü ve böyle zamanlarda en iyi arkadaşımdı. Ben sadece çıkmak istiyorum. Gerçekten … Sadece dışarı çık.

Bunu şimdi izliyorum https://www.youtube.com/watch?v=ARDde1aUHUQ

Dünyanın bu mutluluk, sevgi ve samimiyet seviyesine geri döndüğünü görmüyorum. Şu anda düşündüğüm o kadar çok şey var ki, ama kısa olsun … Neden yaşamalıyım? Burada kesinlikle yaşayacak kimse yok, öyleyse neden?

Şu anda karşıya geçmekle gerçekten ilgileniyorum. Öyleyse … Bana yapmamam için iyi bir neden söyle? teşekkür ederim

“Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım” üzerine 14 yorum

1. Manisa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım 13-10-2020 00:48:57

2. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 398

3. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler , Emine – 380

4. Konya merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 13-10-2020 06:14:17

5. Diyarbakır dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 236

6. Çanakkale dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Selam herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , gaye – 93

7. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 200

8. Kayseri dan kimler var. Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım . Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 477

9. Bu konu : ” Konu dışı. Devam etmek için biraz ikna olmam lazım ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, teşekkürler , banu – 106

Yorum yapın