Kategoriler
Genel

Woke Get – Bir komplo çizgi romanı – 5 gün kaldı

Elvis Presley, Prenses Diana, Michael Jackson, Bigfoot ve JFK'nın beyni tüm komplo teorilerinin doğru olduğu bir dünyada kötülükle savaşıyor. Kickstarter'da şimdi uyandım.

http://tiny.cc/get-woke-comic

Yorumlar: "bu kadar çılgınca bir düşünce, tamamen işe yarıyor", "bu kitap tam bir hunka sınıfı!", "Saf güldürü altını", "manşet diyaloğuyla dolu esprili" ve en sevdiğim … " muzaffer bir nalet vermeme seviyesini yükseltir ".

Kategoriler
Genel

Bir kez daha İngiltere, yaklaşmakta olan genel seçimlerden ilkin uygun bir halde zamanlanmış bir terörist hücum geçirdi.

Milyarlarca iktidar sınıfı ve açıkça yozlaşmış tutucu partinin görevden alınması durumunda oligarşlar için neyin tehlikede bulunduğunu biliyoruz. Ve bu da ikinci kez Bu, seneler ilkin Manchester saldırısını takiben oldu. Tehdit altındalar ve tutucu partinin iktidarda kalmaya devam etmiş olduğu korku ve yabancı düşmanlığı tohumlarını ekmek istiyorlar. Ben iktidardaki insanlara güvenmiyorum. Cenk yapıyorlar. Sivil ölümler onları ilgilendirmez.

Kategoriler
Genel

Bloomberg, Demokratlar Hakkında Araştırmacı Raporlar Yayınlamadan Çalışanları Yasaklama, Matt Taibbi

“Mike (ve ailesi ve vakfı) hakkında soruşturma yapma geleneğimize devam edeceğiz ve Demokratik ilkellerde aynı politikayı rakiplerine taşıyacağız*. Mike’ın demokratik rakiplerine ondan değişik davranamayız ”. bağlantı

Kategoriler
Genel

Londra Terörü Terfi etti Birisi açıklayabilir mi?

Bir komplo başlatmaya çalışmıyorum, sadece bunu garip bir video buldum … Sonrasında ne işe yaradığını açıklayan yada bir videoyu bulabilen var mı?

yeni bağlantı: https://twitter.com/nehoooda/status/1200558703293947904?s=20

… Thelamestmorty tarafınca gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Sorular için bir yer ve kanıtlar / gerçekler için bir yer.

Sanırım, bu alt kanıtı daha çok kanıt temelli kayıt üstünde tutabilmemiz için, komplo ile ilgili sorular için bir yer elde eden bir alt başlatmalıyız. Bir ihtimal / Komplo Sorgulama?

Düzenleme: Ek olarak bir tek sorular için bir alt gruba haiz olmak çitteki insanlara destek olacak ve gerçeğe yeni başlayanlar için daha davetkar bir atmosfer getirecektir.