9 Aralık'ta yayınlanması planlanan IG raporuyla, QAnon'un doğrudan Trump İdaresi'nden geldiğini hatırlıyoruz. Amerika'daki anlatı yakında kapanacak. Bu Büyük Uyanış'ın başlangıcı olacak. İnsanlık tarihinin en büyük açıklama olayı.

Qanon nedir? Bu gerçek mi? Bu bir psikopat mı? Bir LARP mı? Bu yazı Qanon'un ne olduğuna değinecek. İçeri girmeden önce, ilk önce zemin bilgisini örtmeliyiz. Dünyamız, birkaç aile kan çizgisinden kaynaklanan küçük bir avuç insan tarafından kontrol edildi; Tüm hükümetlere, tüm sosyal topluluklara, tüm eğlence endüstrilerine yerleştirilmiş kuklalarını kullanarak tüm ipleri perdelerin arkasından çekerek … Devamını oku…

komplo bulmacasını bir araya getirdim. (bu komplo gerçek değil!) istediğini eklemek veya itibarsız bırakmaktan çekinmeyin, ama beni duyun.

Ben gerçekten bazı güçlü duygular değişim geçiriyor olmuştur. kaçınılmaz ve yadsınamaz bir değişim. nasıl, ne zaman, ne, neden? sürekli olarak bu altta sorduğumuz sorular. bu yüzden dün gece kafamda bazı şeyler dizildi ve paylaşılması gerektiğini hissediyorum. tabii ki hepimiz 2012'nin teorilerini hatırlıyoruz. Maya takvimi bitiyor, dünyamız bitiyor. Maya takvimi sona erdikten sonra yedi güneşle ilgili … Devamını oku…

Trump destekçileri için sadece bir soru

Son birkaç haftadır birçok Trump destekçisiyle konuşuyordum ve bir noktada yapılan her konuşma, "Ah, bir Demokrat olmalısın!" Diye ilan etmelerine neden oldu. demeden önce hem Demokratlardan hem de Trump'tan nefret ettiğimi açıkladı. Ancak hiçbiri bana inanmadı. Bu yüzden, eğer gerçek bir Trump destekçisi iseniz, lütfen bana bir kereliğine söyler misiniz: Hem Demokratlar hem de Trump'tan … Devamını oku…

İnsanların lgbt topluluğunu insanları bölmenin bir yolu olarak kullandığını düşünüyorum.

Ben eşcinselim ve ben 22 yaşındayım ve o zamandan beri, diğer eşcinsel insanlar üzerinde herkesin bize zarar vermeye çalıştığı yönünde itilen kocaman bir fikir olduğu anlaşılıyor. Eşcinsel insanların düz insanlara zarar vermeye çalıştığı, düz insanlara itildiği fikrinin olduğunu görmeye başladım. Onun gibi bir eşcinsel kişi ve düz bir insan artık arkadaş olamaz ve ben düz … Devamını oku…

Trump ve Epstein … Uyan

Burada pek çok insanın birdenbire aniden Trstein ile Epstein'la bağlantısını nasıl yaptıklarını yansıtmadığını görüyorum. Ve evet trump ve Epstein birlikte konuştular, evet aynı partilere geldiler vs.Fakat oradan oraya Trump aniden sübyancı bir halkanın parçası olmalı yeni delikler üzerinde aptalca. Washington'daki elit (ve küresel elit) SOMETHING'i koz üzerine sabitlemek için her şeyi orada yaptı. Önce Rusya … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link