Kategoriler
Genel

Annem Epstein'ın gey / bi olduğunu düşünüyor ve elit ile bu şekilde iştirak etti

Herkese merhaba, annem ve ben Epstein hakkında konuşuyorduk ve oldukça ilginç olduğunu düşündüğüm bir şey söyledi ve hepinizle paylaşmak istedim. Kimsenin söylediğini duymadım ama başka biri bana bildirirse!

Oldukça ortalama bir geçmişe sahip olan Epstein'ın, çocuk ticareti yaptığı için dünyadaki en güçlü insanların güvenini kazanmasının ne kadar tuhaf olduğunu konuşuyorduk. Esasen, Gianni Versace'ı öldüren adam Andrew Cunanan'a benzediğini düşünüyor, zengin ve güçlü erkekleri sadece para için değil, aynı zamanda statü için de seks yapmaya çalıştı. Bir noktada, eğer birinin şeker bebeği olsaydı ve sonunda elitlerin kötüye kullanması için kadın ve çocuk tedarik etmeye başlaması için para alsaydı, onlarla aynı çevrelerde koşmaya başlardı. Google'a potansiyel olarak düz olmadığı konusunda daha fazla şey denediğimde hiçbir şey bulamadım, ancak annem (Epstein'dan biraz daha genç olan), nesillerindeki insanların çıkmamasının nadir olmadığını belirtti.

Ayrıca, kimse söylemeye çalıştığında, annem ve ben de bi olduğum gibi homofobik değiliz.

Kategoriler
Genel

Amerika'da insan fosil kayıtları eksikliğine dair olası açıklama

Afrika, Avrupa ve Asya gibi yerlerde çok sayıda eski insan uygarlığı olduğunu görebiliriz. Ancak Amerika'ya gelince, bilinen en yaşlı insanların bazıları Aztekler, İnkalar vs. idi, ancak dünyanın diğer insan tarihine kıyasla daha gençler. Amerika’da, kıtaların içinde bol miktarda süpervolkan bulunur. Yellowstone, ABD ve Kanada'da büyük dikkat dağıtıcı unsurlara neden olabilen en büyüğüdür. Güney Amerika'nın batı kıyısı boyunca dağılmış olanlar da vardır. Bu patlamalar gerçekleştiğinde Amerika'nın yaşanamaz olması bir olasılık olabilir. Ayrıca bu süpervolkanların ürettiği gücün potansiyel olarak tüm dünyaya güç verebileceğini düşünüyordum. Bu patlamaların gerçekleşmesi için biraz zaman var, ancak yaptıkları zaman Batı medeniyeti için felaket olacak.

Kategoriler
Genel

Pedofil, şeytani "elit" çocuklara tecavüz eder ve yer …

… özellikle çocuklar!

Genellikle çocuklar kurban hançerle bıçaklanırlar.

Çocuklar, çocuk organlarında adrenalin üretimini zorlamak için işkence görür ve tecavüze uğrarlar.

Adrenalin düzeyi yüksek kanlar ve kan, Şeytani pedofiller tarafından düzenli olarak tüketilir.

Bu insanlar tamamen deli, akıl hastası. Bunu binlerce yıldır yaptılar.

Pedogate / Pizzagate neler olduğuna bir göz atmaktır.

Kategoriler
Genel

Noel'i kutlarken, Hillary Clinton'ın Dışişleri Bakanlığı'ndaki bir pedofil yüzüğü örtmeye çalıştığını hatırlıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=iathwwlfV9c

Dışişleri Bakanlığının içinde neler oluyor ?? Fuhuş? Pedofili? Örtmek? Neden herkes bunu unuttu? Clinton Vakfı neden insan ticaretine bu kadar bağlı? Tesadüf? Hillary Clinton gerçekten ne yapıyor?

Anthony Weiner'ın dizüstü bilgisayarında neler vardı? Sigorta dosyası? Çocuklara karşı suçlar? HRC? CF? Ne oluyor?? QAnon doğrudan Trump yönetiminden mi geliyor? Bu kötü suçlular yakında yargılanacak mı? EVET!

Gönderen … ETDisclosure2020
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Mutlu Noeller, Kardeşler

Bugün Noel ve bugün önümüzdeki yıl, Rabbimiz İki Bin Yirmi Yıla bakıyoruz.

Bunun gerçek bir Hıristiyan yeniden canlanma yılı olacağına inanıyorum. İlerlememdeki en büyük engelimiz bu canlanmayı pratik anlamda nasıl gerçekleştireceğimiz olacak.

Açıkçası, mevcut tüm kiliseler, Şeytan'ın parçaladığı mutlak bir kaos halindedir.

Her Protestan kilisesi tam Yahudi ibadet halindedir ve başka problemler de vardır. Vaftizciler ülkeyi göçmenlerle boğuyorlar, Episkopaliler tam homo ve tam anaerklik yapmışlar ve Katolik Kilisesi'nin sözde “papası” son zamanlarda ortaya çıkan ve Katolik Kilisesi'nin daha az Hıristiyan olun.

Çoğumuz din olmadan ya da garip, kötü dinlerle yetiştirildik, bu yüzden doğru yerimizi bulmak için çalışmalıyız.

Ama biz giderken bunu anlayacağız.İlk ve en önemlisi, hepimiz Mesih'te kardeşiz. Bu ilk ilkeler.

Harika şeyler geliyor.

Bunu hissedebiliriz.

Asla düşünemeyeceğimiz inanılmaz şeyler.

Hepimizin içinde, ortaya çıkması gerektiği gibi ortaya çıkacak bir şey doğuyor, hiçbir şey bunu durduramaz.

Tabii ki, kötü şeyler de yolda.

Ama bize bu kötü şeylere hazırlanma fırsatı veriliyor.