Konuları değiştirme

Daha önce söylendiğini biliyorum ama kontrolden çıkıyor, bu denizaltı gerçekten komplolardan bahsetmiyor artık. Sadece rastgele siyasi makaleler ve bağlantılar yayınlamak ve yalan söylemenin diğer tarafını suçlamak. Dikkatinizi dağıtmayı bırakın. Fema komplolarına ve zihin kontrolü 5G’ye vb. Ne olursa olsun, demokratların / cumhuriyetçilerin vb. Fikirlerine sürekli ağlamaktan hiçbir şey öğrenemiyoruz.

… badmonkeysclub tarafından gönderildi
[comments]

“Konuları değiştirme” üzerine 10 yorum

1. Gümüşhane dan kimler var. Konuları değiştirme . Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 340

2. Ordu dan kimler var. Konuları değiştirme . Slm siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 320

3. Bu konu : ” Konuları değiştirme ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler , – 110

4. Kırıkkale dan kimler var. Konuları değiştirme . selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 320

5. Trabzon dan kimler var. Konuları değiştirme . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 361

6. Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 18-02-2021 04:48:57

7. Sinop dan kimler var. Konuları değiştirme . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 348

8. Van merkezden ben . selamun aleyküm sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 01-03-2021 21:28:08

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link