Daha önce söylendiğini biliyorum ama kontrolden çıkıyor, bu denizaltı gerçekten komplolardan bahsetmiyor artık. Sadece rastgele siyasi makaleler ve bağlantılar yayınlamak ve yalan söylemenin diğer tarafını suçlamak. Dikkatinizi dağıtmayı bırakın. Fema komplolarına ve zihin kontrolü 5G’ye vb. Ne olursa olsun, demokratların / cumhuriyetçilerin vb. Fikirlerine sürekli ağlamaktan hiçbir şey öğrenemiyoruz.

… badmonkeysclub tarafından gönderildi
[comments]

Author

29 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. Konuları değiştirme . Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 340

2. Ordu dan kimler var. Konuları değiştirme . Slm siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 320

3. Batman merkezden ben banu. Slm web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-02-2021 20:41:02

4. Bu konu : ” Konuları değiştirme ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler , – 110

5. Kırıkkale dan kimler var. Konuları değiştirme . selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 320

6. Trabzon dan kimler var. Konuları değiştirme . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 361

7. Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 18-02-2021 04:48:57

8. Sinop dan kimler var. Konuları değiştirme . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 348

9. Van merkezden ben . selamun aleyküm sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 01-03-2021 21:28:08

10. Slm sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Konuları değiştirme ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 232

12. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, şukuladım 14-03-2021 14:27:02

13. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

14. Düzce merkezden ben doruk. Selam sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-03-2021 19:45:00

15. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler 24-03-2021 18:38:12

16. Bartın dan kimler var. Konuları değiştirme . Slm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 206

17. Kırıkkale dan kimler var. Konuları değiştirme . Slm web siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , emin – 354

18. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, sağolun

19. Yozgat merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-04-2021 03:42:31

20. Uşak dan kimler var. Konuları değiştirme . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 432

21. Karabük dan kimler var. Konuları değiştirme . Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 384

22. Kütahya dan kimler var. Konuları değiştirme . Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 246

23. Balıkesir merkezden ben memo. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2021 16:55:46

24. Trabzon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-05-2021 23:29:45

25. Tokat dan kimler var. Konuları değiştirme . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 83

26. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link