Kategoriler
Genel

Konuşma özgürlüğü.

Son zamanlarda medya platformlarında sansürlenen çok daha fazla sayıda yayın gördüm ve muhtemelen de öyle. Şimdi yeni başlayanlar için bunun hakkında çok fazla bilgim yok ama başkalarınız da olabilir ve ben de bunun için biraz zaman ayırmaya ve bir proje olarak yardımcı olmaya hazırım. Ben de düşünüyorum; hepimiz böyle bir şeyden bıktık. Muhtemelen çoğumuz bir harekete ihtiyaç duymayı düşünüyoruz. Konuştuğumuzda seslerimizin henüz duyulmasını istemiyoruz. Öyleyse, konuşma özgürlüğüne dayanan kendi platformumuzu oluşturalım. Ve o kadar büyük yapalım ki göz ardı edilemez. Eğer insanlar aşağıda böyle yorum yapmakla ilgileniyorsa, belki bu bir şeye yol açabilir.

“Konuşma özgürlüğü.” için 3 yanıt

Yozgat merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, teşekkürler 01-07-2020 13:12:39

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 09:20:48

Mardin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-07-2020 14:19:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir