Köpek alerjileri artıyor. Bir sonraki seçim kanıtına karar veren köpeklere karşı derin devlet savaşı!

Köpek alerjilerinin artmakta olduğunu fark eden başka kimse var mı? Görünüşe göre tanıdığım herkes köpeğimin etrafında hapşırmayı durduramaz, 20 yıl önce hiç böyle olmadı. Köpek mamasında bir şey olmalı veya her köpek ırkını başka nasıl etkileyebilir. Neden son 500.000 yılda oluşturduğumuz köpek-insan sinerjisini bozmaya çalışıyorlar ???? Çünkü köpekler, koronayı (((onların))) testlerinden ve iyileştirmelerinden daha iyi tespit edebilir, böylece başka nasıl kar elde edebilirler.

Şimdiye kadar seçimden düşen her adayın bir köpeği vardı. BU KESİNLİKLE !!!! Warren’da Bailey, Pete’in Buddy’si vardı. Beto’da Artemis vardı. Köpeği olan tek aday Joe Biden. Belli ki ondan kurtulmak için her şeyi yapacaklar. Trump onlardan bir adım önde çünkü köpeği yok (100 yıldan fazla bir süredir köpeği olmayan ilk başkan, bu ne kadar akıllı!) Yani herhangi bir nedenle derin devlet Trump’ın kazanmasını istiyor ve öyle de olacak. !

“Köpek alerjileri artıyor. Bir sonraki seçim kanıtına karar veren köpeklere karşı derin devlet savaşı!” üzerine 13 yorum

1. Burdur merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 01:02:36

2. Antalya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 15-09-2020 05:06:11

Yorum yapın