Dünyanın yuvarlak olduğunu keşfeden ve onun uğruna yakılan bu adam olan Kopernik’in hikayesini hatırlayan var mı?

Şimdi onu Wikipedia’da okuyorum ve hikaye hatırladığıma benzemiyor. Basılı kopyası olan başka biri var mı?

Belki onun adını başkasıyla karıştırmışımdır? ama bir gökbilimcinin (Galileo değil) dünyanın yuvarlak olduğunu söylediği için kazıkta yakıldığını öğrendiğimi açıkça hatırlıyorum.

Wikipedia’da biraz korkuyorum.

Author

47 Comments

1. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Şanlıurfa dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . Mrb siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , – 43

3. Slm sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

4. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi iyi, tebrikler 09-02-2021 01:57:56

5. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-02-2021 02:26:03

6. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Selam sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 307

7. Batman merkezden ben emin. Slm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 03:23:35

8. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, face de paylaştım 09-02-2021 07:19:16

9. Gürbüz Reply

Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

10. Iğdır dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . Slm paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 368

11. Sivas merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz valla iyi, face de paylaştım 09-02-2021 07:20:21

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 149

13. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 425

14. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 15-02-2021 22:55:43

16. Adıyaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler 22-02-2021 09:06:45

17. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , ahmet – 350

18. Mrb bu web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

19. Kütahya dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, tebrikler , doruk – 109

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 447

21. İzmir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-03-2021 03:05:24

22. Ordu dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 374

23. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 248

24. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, şukuladım 16-03-2021 20:35:44

25. selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 269

27. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 20-04-2021 21:18:19

28. Ankara merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 00:06:57

29. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, tebrikler , emin – 231

30. Selam web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

31. Samsun dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . Slm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 40

32. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 108

33. Bilecik merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 23-05-2021 14:11:40

34. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , doruk – 366

36. Kilis dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . Mrb siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 128

37. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 257

38. Kırklareli dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun , ziya – 365

39. Aksaray dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 50

40. Ankara merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 25-06-2021 09:31:52

41. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki çok iyi, saolun , banu – 317

42. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 464

43. Bu konu : ” Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 329

44. Çanakkale dan kimler var. Kopernik … tarih yeniden yazımı mı yoksa kötü hafıza mı? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 107

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link