Başka birine “İncilini çaldığını” iddia ederek saldırmadan önce hangi deneysel aşı araştırmasının bir parçasıydı ?? ABD ordusu neden “zombi kıyamet” tatbikatları yapıyor? Noktaları benimle aynı şekilde mi birleştiriyorsunuz? Yazmayı çok isterdim, ancak Reddit modu sansürle çıldırdı, son zamanlarda!

Author

28 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Iğdır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 13-04-2021 07:48:41

3. Selam herkese paylaşım süper ötesi güzel, face de paylaştım

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-04-2021 17:29:41

6. Bingöl dan kimler var. Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, saolun , memo – 192

7. İzmir merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-05-2021 09:04:24

8. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Antalya dan kimler var. Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? . Merhaba siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 66

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Malatya merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 17-05-2021 01:36:42

12. Zonguldak merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-05-2021 09:51:47

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 425

14. Hakkari dan kimler var. Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 446

15. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

16. Bu konu : ” Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım , banu – 260

17. Adana dan kimler var. Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 143

18. Bu konu : ” Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun , ali – 45

19. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 222

21. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz valla mükemmel, saolun 26-06-2021 19:35:55

22. Antalya merkezden ben ziya. Selam siten valla güzel, teşekkürler 26-06-2021 22:53:32

23. Karaman merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 09-07-2021 09:58:44

24. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, face de paylaştım

25. Adana dan kimler var. Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, saolun , doruk – 58

26. Bu konu : ” Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 347

27. Çankırı merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-07-2021 03:04:39

28. Kırklareli dan kimler var. Köprünün altında başka bir adamın yüzünü yiyen evsiz Floridian’ı hatırlayın ??? . Selam herkese sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 382

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link