r / komplo - Korean Airlines 007 sefer sayılı uçağındaki yolcuların kayıp cesetleri

Kore Hava Yolları uçuş 007, 1 Eylül 1983’te Sovyet havadan havaya füzeleri tarafından SSCB’nin Sakhalin Adası yakınlarında düşürülen ve gemideki 269 kişiyi öldüren bir yolcu uçağıydı. Planlanan yolundan 200 milden (322 km) fazla uzaklaşıp Sovyet hava sahasına girdiğinde, Anchorage, Alaska’dan Güney Kore’nin başkenti Seul’e gidiyordu. Sovyet yetkilileri, uçağın ABD için bir istihbarat toplama görevinde olduğunu iddia etti. Olay, Soğuk Savaş sırasında artan gerilim sırasında meydana geldi ve ABD-Sovyet ilişkilerini daha da kötüleştirdi. Georgia’dan ABD Temsilcisi Larry McDonald da dahil olmak üzere, gemideki 269 yolcu ve mürettebatın tamamı öldürüldü.

r / komplo - Korean Airlines 007 sefer sayılı uçağındaki yolcuların kayıp cesetleri

Sovyetlerin, karasularında deniz yüzeyinden hiçbir ceset, vücut parçası veya doku bulamadıklarını iddia etmeleri ve ABD arama kurtarma operasyonunun, uluslararası sularda arama yapabilecekleri uluslararası sularda da aynı eksikliği ortaya çıkardığı düşünülüyordu. KAL 007’de oturanların cesetleri, KAL 007’nin kalıntıları olan sulu mezarlarında hapsolmuş denizin altında bulunacaktı. Yine de, eski Sovyet Dalgıçları Izvestia Düşüşten 15 gün sonra başlayan denizin dibindeki KAL 007’yi ziyaretlerinden (Aralık 1991) (yukarıda ve birkaç mil ötede uluslararası sularda bulunan Sovyet gemileri KAL 007’yi arıyormuş gibi görünürken) şaşkına döndü. 269 ​​kişilik bir yolcu uçağı, sadece bir gövde vardı. (İsrail Hapishaneleri, Psikolojik Hapishaneler ve SSCB’nin Zorunlu Çalışma Toplama Kampları Araştırma Merkezi’ne gönderilen raporlar, yolcuların ve mürettebatın kaçırıldığı ve ardından denize düşen bir uçağı simüle etmek için KAL 007’nin battığı yönündeydi).

Dalgıçlardan Viyacheslav Popov:

“Dipte ceset olmadığını öğrendiğimizde büyük bir rahatlama hissettiğimizi itiraf edeceğim. Sadece ceset değil, valiz veya büyük çantalar da yoktu. Tek bir dalışı bile kaçırmadım. Oldukça net bir izlenimim var. : Uçak çöple doluydu, ama orada gerçekten hiç kimse yoktu. Neden? Genellikle bir uçak düştüğünde, küçük bile olsa … Kural olarak valizler ve çantalar ya da en azından valizlerin sapları vardır. “

Dalgıçlardan bir diğeri, V. Zakharchenko:

“Ama asıl mesele, orada gördüklerimiz değil, görmediklerimizdi – dalgıçlar neredeyse hiç insan vücudu veya kalıntı bulmamışlardı …”.

Izvestia’ya göre dalgıçlar, bir kısmi gövde de dahil olmak üzere yolcu kalıntılarıyla (doku ve vücut parçaları) yalnızca 10 karşılaşma yaşadı. ICAO ayrıca 1993 raporu için bu dalgıçlardan birkaçı ile görüştü: “Metal hurdalarına ek olarak, giysi, belge ve cüzdan gibi kişisel etkiler de gözlemlediler. Dalgıçlar tarafından bazı insan kalıntıları görülmesine rağmen, hiçbir vücutlar.”

26 Eylül 1983’te, Japon devriye botuyla gelen yedi Japon ve ABD’li yetkiliden oluşan bir heyet Tsugaru, Sakhalin Adası’ndaki Nevelsk limanında altı kişilik bir Sovyet heyetiyle görüşmüştü. Sakhalin ve Kuril Adaları sınır muhafızları Komutanı KGB Tümgeneral AI Romanenko, Sovyet heyetine başkanlık etti. Romanenko, diğer şeylerin yanı sıra ABD ve Japonlara tek ve çift ayakkabı teslim etti. Japonların da aldığı ayakkabılarla toplam 213 erkek, kadın ve çocuk elbise ayakkabısı, sandalet ve spor ayakkabısına ulaştı.

Sovyetler, uçaktaki yolcuların bu% 74’ünün bir kısmının ayakkabılarını ele geçirdi, ancak tek bir kişi değil, tek bir ceset bulmadığını iddia etti. Bu, “Cesetler nerede?” Sorusuna büyük bir ağırlık katıyor. Ayakkabılar ya cesetlerdeydi ve Sovyetler (ya da Japonlar) tarafından çıkarıldı ya da kullanıcılar tarafından çıkarıldı ve Sovyetler (ya da Japonlar) tarafından geri alındı. Bu ayakkabılar neden gevşemişti? İnişe hazırlanırken mi indirildiler yoksa uçuş sırasında basitçe mi kaldırıldılar? Her iki durumda da, tek büyük soru kalır. Bu kadar çok ayakkabı bulunması ve tek bir kişinin bile onları giymesi gerçekten mümkün mü? Ve eğer bir hendek açmaya hazırlanırken ayakkabıların çıkarıldığını – bunu yapacak zamanın olmadığını ya da uçağın patlamış ve çok parçalanmış bir durumda olduğunu reddetmemiz gerekirse, o zaman başka bir soru ortaya çıkar – Görünmüyorsa Vücudun% 50’si etlerinin yengeçler tarafından yenilmesiyle açıklanmaktadır ve uzman görüşünün aksine deniz canlıları tarafından yenen kemikler, 213 ayakkabı parçasından hiçbirinin ayağı, ayak parmağı veya ayak kemiği olmaması gerçekten inandırıcı mı? içinde mi?

Kaçırma teorisi, füzelerden biri tarafından ıskalanan KAL 007’nin, hayatta kalan yolcular ve mürettebatla birlikte iniş yaptığını veya başarılı bir şekilde hendek atıldığını ileri sürmektedir; daha sonra kaçırıldılar ve Sovyet yetkilileri tarafından esir kamplarına konuldular. KAL 007 yolcularının kaderi bu olabilir mi?

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 469

2. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler 25-04-2021 12:32:47

3. Bitlis merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-04-2021 12:33:18

4. Gaziantep dan kimler var. Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım , Hasan – 260

5. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 403

6. Merhaba herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

7. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 302

8. Kütahya dan kimler var. Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 2

9. Van merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 06-05-2021 17:29:45

10. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Slm web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 188

11. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, teşekkürler 06-05-2021 23:45:31

12. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Mrb siten valla mükemmel, teşekkürler , gaye – 78

13. Trabzon merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 09-05-2021 00:09:57

14. Kırşehir merkezden ben ali. Selamlar sayfa gerçekten mükemmel, şukuladım 09-05-2021 08:31:00

15. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ziya – 268

16. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 420

17. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Sinop dan kimler var. Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri . Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 106

19. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

20. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Merhaba web siten inanki çok güzel, sağolun , gaye – 157

21. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 80

22. Şanlıurfa merkezden ben . Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 12:29:55

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 253

24. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

25. Zonguldak dan kimler var. Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım , memo – 224

26. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-06-2021 01:39:11

27. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. Erzincan merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-07-2021 13:26:24

29. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , Aylin – 459

30. İzmir dan kimler var. Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri . Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 334

31. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 482

32. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun , banu – 431

33. Bu konu : ” Korean Airlines 007 sefer sayılı uçaktaki yolcuların kayıp cesetleri ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 267

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link