Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction.

Sol ve sağ son yıllarda birbirlerinin boğazındaydı. O zaman bugün ikimiz de hükümetin bizi 600 dolarla becerdiğini kabul edebiliriz. Muhafazakarlar AOC ile hemfikir, tıpkı birinin ne zaman olmasını beklediği gibi. Umarım bu birlik bir süre daha uzun sürebilir.

“Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction.” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 160

2. Bu konu : ” Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 60

3. Bu konu : ” Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım , doruk – 258

4. Konya dan kimler var. Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 193

5. Trabzon dan kimler var. Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım , ali – 312

6. Aydın dan kimler var. Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. . Slm paylaşım cidden çok güzel, sağolun , hatice – 476

7. Karaman dan kimler var. Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 310

8. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 25-01-2021 04:29:32

9. Bu konu : ” Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 254

10. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-02-2021 03:59:32

11. Rize dan kimler var. Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. . Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 145

12. Bu konu : ” Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 13

13. İzmir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım 21-02-2021 19:49:46

14. Bu konu : ” Koridorun her iki tarafının bir araya gelmesine yardımcı olan Great Conjunction. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 334

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link