Bu noktada 1 yıldan fazla zaman geçti ve bu Dolandırıcılıktan sorumlu HİÇKİ KİMSE, üzgünüm Pandemic hala açıklayabildi ve hatta açıklamaya bile çalıştı

* nörolojik hasar * kan hastalıkları * gullian barre sendromu * ölümler * Kan pıhtıları * Anafilaksi * vb. Vaers btw’ye göre değil, insanların gerçek ifadeleri

AŞI nedeniyle!

Ve aşı olan insanlar bile covid kapmaktan o kadar korkuyorlar ki umursamıyorlar, sadece aşıyı istiyorlar.

NEDEN BU BAZI İNSANLAR İÇİN KIRMIZI BAYRAK DEĞİLDİR …..

Daha da endişe verici olan, CDC VE WHO ve Aşı üreticileri daha az ilgilenebiliyorlardı, yine de bunların herhangi birinin neden olduğuna ışık tutmuyorlar, ama takviye aşıları hakkında bilgi veriyorlar? 🤔

Hiç mantıklı değil

gönderen … jaaayea
[comments]

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 341

2. Sivas dan kimler var. Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! . Selamın aleyküm siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 181

3. Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım 20-05-2021 04:15:13

4. Yozgat dan kimler var. Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! . selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 411

5. Mardin dan kimler var. Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! . Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 7

6. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

7. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler

8. Bu konu : ” Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun , ali – 481

9. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi harbiden güzel, tebrikler 23-06-2021 19:48:01

10. Mersin dan kimler var. Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! . Merhabalar paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 176

11. Yalova merkezden ben banu. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 03-07-2021 20:21:51

12. Bu konu : ” Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 67

13. Erzurum merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 10:01:46

14. Bu konu : ” Korku kesinlikle insanların sağduyusunu ortadan kaldırdı! ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 97

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link