Kategoriler
Genel

Korona aldım. AMA

Belirtilerim ilk olarak 15.03.2020 civarında başladı. Bu yüzden temelde karantina başlangıcından beri vardı. Semptomatik ve atipik olarak uzun, sanırım insanlar için ortalama hastalık süresi yaklaşık 2 hafta mı? Ama benim için bir aydan fazlaydı. Muhtemelen vücudum ateşimi kıracak kadar yüksek (hipotiroidizm) almakta korkunç olduğu için.

Ve tüm bu süre boyunca, bu alt bölümdeki farklı komplo tiplerini okumaya ve en saçma olarak reddetmeye devam ettim. Şimdi birisinin bir aldatmaca olduğunu söyleyen bir yazı okudum, kimse gerçekten ona sahip olan birini tanımıyor ve insanları kapalı tutmak için yapılmış.

Bu yüzden, insan yapımı vb. Olsun, korona kökenlerine bakmaya devam etmekten çekinmeyin, size sadece “korona yok” argümanının zamanını boşa harcadığını ve nerede olduğunu israf ettiğini söylemek için buradayım. Hasta olduğum zaman hakkında bana bir şey sormakta özgürsün.

Gönderen … FairyWhisper
[comments]

“Korona aldım. AMA” için 23 yanıt

Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler 12-05-2020 20:51:17

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:12:16

Kastamonu merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 21-05-2020 23:30:15

Bayburt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun 06-06-2020 22:32:30

Mardin merkezden ben Emine. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-06-2020 01:04:07

Emine için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir