Karısı semptomlar göstermeye başladığı gün kardeşlerimin evine gittim. Yeğenimi kırık bir kol için hastaneye götürdü ve ikisi de orada yakaladı. Çocuğu selamladım ve kız kardeşlerine yaptığım gibi başından öptüm.

Onlar (yetişkinler ve çocuklar) tamamen aşılıdır. Değilim .

Anne ve kızının testi pozitif çıktı. Çığır açan vakalar. Hafif semptomlar.

8. günde test yaptım çünkü 3 günden daha eski olmayan bir PCR gerektiren bir yere gitmem gerekiyordu.

Olumsuz, korona endişesi yoktu.

Bakkalları sterilize etmiyorum ve teslimatlar aldım. Ben maske takmıyorum.

iyi oldu.

Başka 2 çığır açan vaka daha biliyorum. Biri çok ciddi, 15 gün ER’de kaldı, ancak hayatta kaldı, diğeri hafifti.

paylaşayım dedim.

Author

21 Comments

1. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Aydın merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 20-08-2021 22:11:20

3. Sivas merkezden ben banu. Slm sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 20-08-2021 22:18:06

4. Bu konu : ” Korona kardeşim ve ben ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle çok güzel, sağolun , doruk – 123

5. Merhaba herkese sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

6. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Afyon dan kimler var. Korona kardeşim ve ben . Selam siteniz yeminle güzel, şukuladım , ali – 67

8. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

9. selam arkadaşlar siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Korona kardeşim ve ben ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 58

11. Bu konu : ” Korona kardeşim ve ben ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, face de paylaştım , emin – 42

12. Adana merkezden ben memo. Merhaba siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 26-08-2021 20:39:20

13. Düzce merkezden ben ahmet. Mrb web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 31-08-2021 21:29:55

14. Denizli dan kimler var. Korona kardeşim ve ben . Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım , Aylin – 236

15. Şırnak dan kimler var. Korona kardeşim ve ben . Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 247

16. Uşak merkezden ben memo. Merhabalar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 11-09-2021 22:36:34

17. Bu konu : ” Korona kardeşim ve ben ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 358

18. Bu konu : ” Korona kardeşim ve ben ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 351

Write A Comment