Bir komplo değil, sadece gerçekler-

ispanya-

İspanya Aşıyı Reddeden Kişilerin Kayıtlarını Tutmayı Amaçlıyor.

İspanya Sağlık Bakanı Salvador Illa 28 Aralık Pazartesi günü yaptığı açıklamada, İspanyol yetkililerin Covid-19’a karşı aşı olmayı reddeden kişilerin kaydını tutacaklarını söyledi. Verilerin diğer Avrupa ülkeleriyle paylaşılacağını ancak kamuoyuna açıklanmayacağını söyledi. Salvador Illa, La Sexta televizyon kanalına verdiği röportajda, 27 Aralık Pazar günü İspanya’da başlayan koronavirüse karşı aşılamanın diğer birçok AB ülkesinde olduğu gibi zorunlu hale getirilmeyeceğini bir kez daha vurguladı.

Aşı olmak istemeyen kişilerle ilgili olarak, “yapacağımız şey, diğer Avrupa ülkeleriyle de paylaşılacak bir sicildir” diyerek sözlerine şöyle devam etti: teklif edildi (aşılanmak üzere) ve kim basitçe reddetti. “

“Bu, kamuya açıklanacak bir belge değil” dedi ve bu dosyanın “veri korumasına büyük saygı gösterilerek” hazırlanacağını ekledi.

Hükümet tarafından işletilen bir anket enstitüsü olan Sosyolojik Araştırma Merkezi (CIS) tarafından geçen Pazartesi yayınlanan en son araştırmaya göre, aşı olmak istemeyen İspanyolların oranı Kasım’da% 47’den Aralık’ta% 28’e düştü. . Aynı dönemde aşıyı almaya hazır olduklarını söyleyen İspanyolların oranı% 36,8’den% 40,5’e yükseldi.

Negatif Test İngilizlerinin Publara, Okullara ve İşe Girmesine İzin Vermek İçin Geliştirmede Yeşil Geçişler.

İspanya, İngiltere ve Fransa, aşılanmış kişilerin futbol maçları veya konserler gibi büyük etkinliklere erişimini sağlayacak bir ‘Yeşil Geçiş’ sistemi üzerinde çalışıyorlar. Tüm üye ülkelerde geçerli olacak bir AB Yeşil Geçişinin yakında geliştirilmesi muhtemel görünüyor. .

Negatif Test İngilizlerinin Publara, Okullara ve İşe Girmesine İzin Vermek İçin Geliştirmede Yeşil Geçişler.

Yeni bir rapora göre, koronavirüs için negatif test yapan İngilizlerin barlara, okullara ve işe gitmesine izin verecek Covid ‘pasaportları’ şu anda geliştirme aşamasında. Firmalara, keşif çalışmalarına başlama konusunda kararlaştırılan sözleşmelerle hükümete onay verildi.

Ayrıca, insanların ölümcül koronavirüse sahip olmadıklarını anında kanıtlamalarına olanak tanıyan bir QR koduna sahip olacak bir akıllı telefon uygulaması da geliştirme aşamasında. Bir Sağlık Bakanlığı kaynağı, planın henüz emekleme aşamasında olduğunu açıkladı ve sistemin hemen uygulanmayacağını söyledi.

Ekimden bu güne kadar pek çok makale buldum, bunu korona başladığından beri söylüyorum. Ve özellikle bu denizaltındakiler bunun olmayacağını söylediler ve bana deli dediler.

Anti-vax, WW2’nin yeni jüri üyeleri gibi görünmeye mi başladı?

Author

30 Comments

1. Giresun dan kimler var. Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. . Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 472

2. Merhabalar siteniz valla hayran edici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, tebrikler , Emine – 379

4. Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhaba siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:38:11

5. Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, sağolun 11-01-2021 20:03:09

6. Kayseri dan kimler var. Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. . Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 389

7. Yozgat merkezden ben memo. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 10:21:26

8. Kilis merkezden ben hatice. Slm web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 19-01-2021 01:55:48

9. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 19-01-2021 23:38:55

10. Çorum merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-01-2021 17:38:52

11. selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 301

13. Düzce merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 00:39:15

14. Şanlıurfa dan kimler var. Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. . Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, saolun , gaye – 1

15. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-02-2021 04:12:27

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 477

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 183

18. Bolu dan kimler var. Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. . Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 473

19. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

20. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

21. Bu konu : ” Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 230

22. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. Siirt merkezden ben banu. Mrb web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 03:25:16

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 144

25. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

26. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

27. Bu konu : ” Korona pasaportu olmayacak dedikleri için bize çılgın komplo düşünürleri dediler ve aşı olmazsanız haklarınızı elinizden almayacaklar. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 296

28. Zonguldak merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-03-2021 13:31:41

29. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 14-04-2021 03:05:09

30. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 15-04-2021 18:34:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link