Korona ve aşı sonrası

İnsanların, aşıyı aldığınızda cok özgür olduğunuzu söylediğini duymaya / görmeye devam ediyorum, ancak bundan sonra “serbest bırakıldığı” iddia edilen bir sonraki “hastalık” sizi% 100 öldürecek ve bu yüzden. Virüs yok, gezegen titreşimini yükseltiyor, böylece aşıyı aldığınızda DNA’nızı değiştirecek, böylece dünyevi olay gerçekleştiğinde vücudunuz artık gezegen için doğal olmayacak ve ölümünüzle karşılaşacağınız yer burası. Ama BİLİYORsan o zaman korkmana gerek yok.

“Korona ve aşı sonrası” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Korona ve aşı sonrası ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 379

2. Bu konu : ” Korona ve aşı sonrası ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 219

3. Gaziantep merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, saolun 04-12-2020 12:48:45

4. Muğla dan kimler var. Korona ve aşı sonrası . Selam siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , – 279

5. Adana dan kimler var. Korona ve aşı sonrası . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 458

6. Bu konu : ” Korona ve aşı sonrası ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 400

7. Aydın dan kimler var. Korona ve aşı sonrası . Merhabalar bu web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler , banu – 304

8. Konya merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-12-2020 00:32:42

9. Bu konu : ” Korona ve aşı sonrası ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 272

10. Afyon merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun 11-01-2021 19:14:08

11. Karabük merkezden ben ali. Slm sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 17:14:54

12. Düzce merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 18-01-2021 23:01:38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link