Kategoriler
Genel

Korona virüsüne yanıt olarak küçük işletme kredileri

Büyük ve küçük bir çok işletme için çok yakında burada tam bir yakın mağazaya gittik. Trump, küçük işletmelere para ödünç verdiklerini söyledi, ki bu tamamen bir çeşit yardıma ihtiyacım var, ancak bunların ne tür krediler olduğunu bilen var mı? Sanırım ne oluyor, eğer bok hayranı vurmaya devam ederse, bu kredileri geri ödeme kabiliyeti zor olabilir, bu durumda bankalar (veya hükümet?) Bir ton küçük işletmeyi kapatabilir ve büyük işler yapabilir ekonomide daha da güçlü tekelci bir tutum var mı? Bilmiyorum. Bir şey, kredilerin çözüm olduğu ilan edildiğinde doğru oturmadı. Im daha iyi bir çözüm ne olurdu emin değilim ama bu uzun vadede bir sürü insan üzerinde lanet sonunda gibi hissediyorum.

“Korona virüsüne yanıt olarak küçük işletme kredileri” için 10 yanıt

İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-03-2020 22:36:19

Amasya merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-03-2020 18:10:44

Çankırı merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 19-03-2020 22:23:08

Niğde merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 23-03-2020 14:27:50

Şırnak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-03-2020 18:29:08

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 07-04-2020 18:00:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir