Aşılarda kürtaj olmuş bebekleri kullanıyorlar, daha fazlasını istiyorlar ve insanların% 70’inin koronavirüs aşılarını kullanmaktan KORKUNÇ yan etkileri oldu (bu ana haberlerde yer aldı, daha sonra gizlendi. Hala bulabilirsen bulabilirsin) arama). Araştırma yapın ve göreceksiniz. İnsanlar bu aşıları yaptırmaktan ölüyor.

İsa ile şifa var.

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 261

2. Ordu dan kimler var. Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR . Selamlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 267

3. Çanakkale dan kimler var. Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR . Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 80

4. Hakkari dan kimler var. Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR . Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 180

5. Bu konu : ” Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun , ziya – 76

6. Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun 25-03-2021 16:15:56

7. Muğla dan kimler var. Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR . Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 72

8. Mersin dan kimler var. Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR . Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, teşekkürler , gaye – 252

9. Bu konu : ” Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 35

10. Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 29-03-2021 19:22:31

11. Bu konu : ” Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR ” çok güzel. Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 2

12. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım 01-04-2021 12:03:39

13. Çanakkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, saolun 09-04-2021 09:40:54

14. Uşak dan kimler var. Koronavirüs Aşıları ÖLÜMCÜLDÜR . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler , gaye – 499

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link