Koronavirüs aşısı komplo teorisi

Dünya Sağlık Örgütü’nün bu virüse karşı savaşmamak için dünya çapında bir aşı bastırdığına inanıyorum. Bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde yeryüzüne inmeyi planlayan uzaylıları korumak için. Bir haritalama dronu gibi uçarken kara bir ufo topuna tanık oldum. Aynı gün, Birleşik Krallık’ta yüzlerce mil uzakta aynı nesnelerin 3 başka görüldüğü görüldü. Hepsi aynı yönde uçuyorlar.Araziyi haritalayan bir ızgara deseninde olabilirler. Bana istediğiniz kadar deli diyebilirsiniz ama aksini ispatlayabilir misiniz?

“Koronavirüs aşısı komplo teorisi” üzerine 14 yorum

1. Karabük merkezden ben emin. Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-02-2021 15:41:19

2. Aksaray dan kimler var. Koronavirüs aşısı komplo teorisi . Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 114

3. Bu konu : ” Koronavirüs aşısı komplo teorisi ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım , banu – 130

4. Çorum dan kimler var. Koronavirüs aşısı komplo teorisi . Selamlar sayfan harbiden hayran edici, tebrikler , mehmet – 444

5. Erzurum dan kimler var. Koronavirüs aşısı komplo teorisi . selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 428

6. Siirt dan kimler var. Koronavirüs aşısı komplo teorisi . Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 115

7. Isparta dan kimler var. Koronavirüs aşısı komplo teorisi . Selamlar web siten vallaha çok iyi, sağolun , hatice – 161

8. Eskişehir merkezden ben emin. selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-02-2021 23:45:02

9. Bu konu : ” Koronavirüs aşısı komplo teorisi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 187

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link